Yeni pc topladım freedos biosa giremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

yalcgesw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
klavyede del f12 f2 hepsini denedim ama klavyeye ışık dahi gelmiyor ve sıvı soğutma fanından baya rahatsız edici bir gürültü geliyor. sorun konusunda yardımcı olabilecek var mı

yusufatc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
klavyede del f12 f2 hepsini denedim ama klavyeye ışık dahi gelmiyor ve sıvı soğutma fanından baya rahatsız edici bir gürültü geliyor. sorun konusunda yardımcı olabilecek var mı
Hocam bence fazla bilgin yoksa çok kurcalamadan güvendiğin bir bilgisayarcıya veya servise götürüp toplatmanı tavsiye ederim. Max. 40-50tl ye toplayıp format atarlar diye düşünüyorum.

yalcgesw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam bence fazla bilgin yoksa çok kurcalamadan güvendiğin bir bilgisayarcıya veya servise götürüp toplatmanı tavsiye ederim. Max. 40-50tl ye toplayıp format atarlar diye düşünüyorum.
bilgisayar parçaları takıldı usb iso da hazırladım sadece biosa girip yüklemeyi yapmam gerekiyor ama giremiyorum. parçaları ilk taktıklarında onlar da yaşadı bu sorunu daha sonra başka anakart denediler ardından soğutucuyu takmadan denediler sorun olmadı. fakat yine bütün hale gelince aynı problem. sırf soğutucu yüzünden böyle bir sorun olur mu acaba

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bilgisayarı görmek gerekiyor, ama soğutucudan şüpheleniyorsan onsuz dene bir... foto atman iyi olabilir...