Yeni oyunum "Uzay yolcusu" Google play'de yayınlandı

Bu konuyu okuyanlar

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Selamun aleyküm dostlar, bir zamandır üzerinde çalıştığım oyunum 1 hafta önce yayınlandı ve şimdi ise yeni bir sürümü ile karşınızda. Oyunu oynayıp buradan görüşlerinizi bildirip google play den 5 yıldız vermeyi unutmayın :)
Şimdi oyun tanıtımına geçelim;

Oyun Tanıtım Yazısı:

ÇOK AKSİYONLU BİR UZAY YOLCULUĞUNA HAZIR MISIN ? O ZAMAN HAYDİ SEN DE BU MACERAYA KATIL !

Uzay yolculuğun boyunca düşmanların gök taşları ! Dikkat et nereden ve ne zaman çıkacakları hiç belli olmuyor, bir bakmışsın sağında bir bakmışsın 4 tane birden gelmiş.
Uzay yolculuğun boyunca en iyi dostun da Türk Bayraklı roket'indir. Onu ne kadar hızlı ve çevik yönetebilirsen o kadar başarılısın demektir. Süreye dikkat et ! Geçen süre ne kadar yüksekse gök taşlarından o kadar uzun süre kurtulmayı başarmışsın demektir. Haydi ne duruyorsun ? En iyi dostunla gök taşlarından kurtul ve uzay macerasının tadını çıkar !

(Bir Önceki sürüme ait video) TANITIM VİDEOSU

HEMEN İNDİR

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Oyunu nasil yaptiniz.Hangi program vesayire...
Bu arada oyunu basarili olmus indirdim oynadim. Bu yuzden sordum.Basarilarin daim olsun:):):)

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Oyunu nasil yaptiniz.Hangi program vesayire...
Bu arada oyunu basarili olmus indirdim oynadim. Bu yuzden sordum.Basarilarin daim olsun:):):)
Çok teşekkür ederim :) Kullandığım oyun motoru : Unity Kullandığım yazılım dili: c#
Bu arada 5 yıldız verdin dimi ;)

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Eger ilk deneyiminse 5 yildiz degil 10 yildiz olsa 10 verirdim

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
ilk deneyim sayılır :)