Yeni NoteBook Mouse Alcam ama karar veremedim :(

Bu konuyu okuyanlar

Gorkem

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
notebooka mouse alcam karar veremedim kablosuz alcam hangi marka önerirsiniz arkadaşlar?

OTTO VON BISMARCK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı markanın iki farklı ürünün kullanıyorum.Uygun fiyata güzel ürün diyorsan A4 TECH iyi tercih.Öğretmen olduğum için okuldayken A4 TECH R7-20D KABLOSUZ MİNİ OPTICAL MOUSE kullanıyorum.Hem küçük hem kablosuz hem de fiyatı muadillerine göre uygun.Evde ise mini faremin yerine A4 TECH X-750F kullanıyorum.ele tam oturuyor ve çok kullanışlı.Hayalinizde LOGITECH VX-NANO veya VX-REVOLUTION yoksa bu ürünler hem fiyat hem de özellik olarak çok uygun.Buarada X750F'in LASER olduğunu hatırlatırım.

A4 TECH X-750F-1 OYUNCULAR İÇİN ÖZEL MOUSE

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=52&productid=bd3362

A4 TECH R7-20D KABLOSUZ MİNİ OPTICAL MOUSE

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=52&productid=bd61645

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Otto İşi gerçekten biliyorsun, benimde Gözümde Logitec nano var ancak 120 YTL'lik devası Fiyatı hayalimde kalmasına neden oluyor, esas yandığım nokta gördüğümden sadece 2 ay öncesine kadar hepsiburada da 40 yt'lik kampanyasının oluşu :)

Kendim Microsoft optical 3000 kullanıyorum ancak Şuan Onunda Usb ucuna giren kablo yerinde defalarca söküp takmamdan dolayı kopma yaşandı. Bu yüzden benimde tavsiyem kablosuz alman Çünkü çantaya koyarken kabloyu sarmak bu tarz sorunlara yol açıyor :(

OTTO VON BISMARCK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hehehehe Hepsiburada o ürün için fiyat kodunu yanlış girmişti.O yüzden fiyat orada kaldı ve kapan kaptı ürünü :D İki gün önce de TAGAN 800 WATT psu'nun fiyatını yanlış girip 92 YTL birim fiyat ile satışa koydular.Normal fiyatı 350 YTL :p Hepsiburada fırsatlarını iyi takip etmek lazım.

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
:D Yeniden hata yapmalarını bekliyeceğiz o zaman :p