Yeni Need For Speed Oyunu Bugün Duyurulacak

Bu konuyu okuyanlar

Mert_szgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hatırlayacağınız üzere dün Electronic Arts'ın yeni Need for Speedoyunundan ekran görüntüleri yayınlayarak yeni oyunun ipuçlarını verdiğinden bahsetmiştik. EA bugün yine oyuna ait bir ekran görüntüsü paylaştı ve daha da ileri giderek yeni oyununu bugün duyuracağını açıkladı. Bu resmi açıklama serinin son oyunu Need for Speed Most Wanted'dan sonra yeni oyunu merakla bekleyen oyunseverler tarafından sevindirici bir gelişme.
Paylaşılan ekran görüntüsünde bir Ferrari yarış canavarının arka tamponu gösterilmekte. Bu alışıldık bir durum değil; çünkü EA daha önceki oyunlarda Ferrari ile anlaşamamıştı ve Ferrari uzun bir süredir Need for Speed oyunlarında yer almamıştı. Yeni oyunda polis kovalamacaları da yer alacak ve Ferrari polislerden kurtulmak için en güvendiğimiz arabalarımızdan biri olabilecek. İşte yeni ekran görüntüsü:

ncr4v.jpg

http://www.tamindir.com/yeni-need-for-speed-oyunu-bugun-duyurulacak_h-3939/

levent26

Asistan
Reaksiyon puanı
1
doksanlı yılların sonlarında internet cafede oynadığımız nfs 2 geldi aklıma..nerdeeen nereye..

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Ben ekledim asıl kaynağı yazıya. Kendimize ait olan haberler dışında ana kaynağı belirtmek durumundayız.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
modifiye seçenekleri olmadıktan sonra nfsnin canı cehenneme

Mert_szgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben ekledim asıl kaynağı yazıya. Kendimize ait olan haberler dışında ana kaynağı belirtmek durumundayız.

Kardeş sonuçta bende senin gibi kaynağını merak ettim yalnız şu var ben kaynakları gördüm tamam açıklama başka yerden aldım ayrıntılar gelincede konuyu değiştiririz zaten resmi sayfası güncelleniyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kaynağı görebildiniz mi ?

ncs8f.jpg

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Şu ana kadar hepsini oynadım ama hepsini sevmedım inş bu güzel olur grafik güzel ama olayı iyi yapamıyor haritayı genişletip macera katmaları lazım

Son mesajlar