Yeni MacBook Pro İnceleme Videosu

Yeni MacBook Pro alır mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    13

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Yeni MacBook Pro İnceleme Videosu

Yeni MacBook Pro inceleme videosu yayında. 11 bin TL fiyatıyla ve Touch Bar teknolojisiyle dikkatleri üzerine çeken dizüstü bilgisayarı satın almadan önce doğru kararı vermek istiyorsanız, bu videoyu izleyin.

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
İyi yazılım var hadi
11 tlye Monster Tulpar T7 V9.2.1 alınır gtx 1080li

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
sadece type c olması çok kötü oldu hadi parayı verirsin birkaç tane aparatta alırsın 500 lira daha harcarsında oraya buraya kablo takmak görüntü kirliliği yaratıyor

belki basit birşey olarak düşünenler olacaktır hatta apple da aman olmasa nolur ki diye düşünmüş ki kaldırmış zamanında o mıknatıs özelliği olan şarj kablosu benim apple almamı sağlamıştı. Olmaması çok kötü oldu

kornoloji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şu ürünü başka bir firma sunsa topa tutarlar ama söz konusu Apple olunca işler değişiyor.
Son kullanıcı ürününden çok prototip ürün gibi.
Getirilen yeniliklerin yanında bazı özellikler ise kırpılmış. (Biz ne yaparsak o kafası)
Bunların yanında ekstradan pahalı aksesuarlara mecbur bırakması da ayrı bir konu.
Sonuç olarak fiyasko bence.(Kötü değil fiyasko!) Tıpkı iPhone 7'de olduğu gibi.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Benim hoşuma gitti ama kişiden kişiye değişen bir görüş.:) Alacaklara şimdiden hayırlı olsun,ama ne yalan söyleyeyim Magic Safe'i sevdim güzelmiş.;)Keşke koysalarmış.:(

kemalicecek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece type c kullanmasını ben sevdim. Z170lerle type c'ler anakartlara koyuldu ama kullanan yok, şimdi Apple'ın bu hamlesiyle piyasa bunu kullanmaya başlayacak. Ama magsafe'i bırakmasa iyiydi.
@Hakkı Alkan bey, size bi sorum olacak. Aynı modeli bende düşünüyorum yalnız bir CS:GO ve Dota 2 oyuncusuyum ve iki oyunu da ara sıra da olsa oynamak isteyeceğim.
1280X1024 (4:3) çözünürlükte orta-düşük grafik ayarlarında yeni Inferno'da smoke ve yanıcılarla bi fps testi yapabilir misiniz? Videoya gerek yok, 2dk deneyip sonuçları paylaşsanız yeter. Yere 3-5 drıp atın, granade, molotof smoke falabin atın işte, anlamışsınızdır siz beni. :)