Yeni Kurduğumuz Wordpress sitesi hakkında görüşleriniz

Bu konuyu okuyanlar

semihyasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar aranıza yeni katıldım yeni kurduğumuz wordpress sitesi hakkında yorumlarınızı bekliyorum
iş yerinizin ilanını vererekte bana destekçi olabilirsiniz

sitem : www.türkiydenenerede.com

baates

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba;

site ulşılamıyor sorun var sanırım.

iyi çalışmalar.

xSafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba;

site ulşılamıyor sorun var sanırım.

iyi çalışmalar.
Arkadaş kendi sitesinin adresini yazarken harf noksan hatası yapmış. Doğrusu: www.türkiyedenenerede.com

Ben kısa bir gezinti yaptım, gayet güzel bir tasarım kullanıyorsun. Karmaşık gibi dursa da istediğin bilgiye ulaşmak için çok gezinmeye gerek kalmaması vs kullanışı artırmış. Başarılar dilerim.

selo5454

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bende bi site yaptım daha 10 gün oldu www.milyarbilgi.com amacım full bilgi içeriği toplamaktı ancak 10 günde yoruldum bile :D tek başımayım ve tek gerçekten çok zormuş bu site olayına 3 arkadaş girişilse başarılı bir yer çıkabilirde tek çok zor.

selo5454

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Panban

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
az önce yine bir arkadasın konusunu zıyaret ettım ona yazdım geçerken sanada yazayım.

Arkadaşlar ben kodcu yazılımcı başka birşey değilim ne yaptığınıza bakıyorum şöyle bir, siz ne yapıyorsunuz arkadaşlar ? Amerikayı yeniden keşfetmeye çalışıyorsunuz amerika keşfedildi... Kendi kendinize site açıp içine firma kayıtları oluşturmaya çalışma bunu google layığı ile yapıyo bütün dünyayı. haber yayınlama çalışma bunu ajanslar layığıyla yapıyor. butun ajansları gezıp senın elıne secerek haber vereni bile var bundle bunu layığı ile yapıyor. ilan sitesi yapmaya çalışma bunu sahibinden türkiyede layığı ile yapıyor. alternatifleri layığı ile yapıyor. etkinlik sitesi yapmaya çalışma bütün dünyada etkinliklerin yayınlandığı takvimlendiği yapımlar var bunu layığı ile yapıyorlar. ve arkadasım bunların hepsını bır arada kendi sitende kendi kendine kaydederek yapma. sen şuan girişim yapmıyorsun bildiğin bilgisayar çağına merhaba deyip 1940-1950 leri yaşıyorsun.

Bırak bunları, insanların bir ihtiyacını karşılayan boş bir önemli yeri dolduran birşey düşün yap. az önce yukarıda saydıklarım gibi kendi kendine çalışan şeyler yap. kimse senin kendi evdeki imkanlarınla yazdığın şeylere ulaşmak istemez hele ki bunun için senin açtığın siteye girip yapmaz.

bunların üzerine eğitim alın yukarıda saydıklarımızı bir inceleyin bu adamlar ne yapmış kimlermiş nasıl düşünmüş. allahınızı severseniz alan adı alıp wordpress kurup dünyaya açıldık demeyin...