Yeni konsol alacağım ama hangisi ve neden?

Bu konuyu okuyanlar

PROKONNESOS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba,

ben yeni bir konsol alacağım ama boşlukta sallanıp duruyorum çünkü aklım çok karışık yardımcı olursanız sevinirim,

mesela XBOX mı alayım yoksa ps3 alıp kırdırayım mı yoksa hazır kırılmış olan oyunlar yüklü bir ps3 mü alayım, sonuncusuna biraz güvenemiyorum açıkçası işte aklım da burada karışıyor, orjinal oyunlar için sürekli yüzlerce lira para vermek istemiyorum o yüzden ps3 sıfır alsam bile kırdırmak istiyorum, XboX hakkında ise hiç bir bilgim yok, hepsi için fikir verip yardımcı olabilir misiniz?

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
PS3 artık bitti.Hem alıp ne yapacaksın , adam akıllı oyun yok.Grafikler kötü.Bütçen darsa al bi Wii , keyfine bak.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Biraz daha para toplayıp PS4 alın, bu saatden sonra ps3 alınmaz bence ve online de oynayacaksanız belki, ps4 de yıllık psn+ ucreti olduğunu da belirteyim

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Orijinal ürüne sürekli yüzlerce lira vermiyorsun. Ps4 oyunlarında takas mevzusu var, he royunda en fazla 20-50 TL arası çıkar cebinden.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
oynamak için oyunların cdsi gerekmiyor mu
Gerekiyor ancak sürekli aynı oyunları mı oynayacaksın ?

Örneğin ben X oyununu bşitirince satarım elimde tutmanın ne anlamı var ki. 5 tane oyun alırsın oynamaktan sıkıldığını takaslarsın bu kadar basit.

PROKONNESOS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Gerekiyor ancak sürekli aynı oyunları mı oynayacaksın ?

Örneğin ben X oyununu bşitirince satarım elimde tutmanın ne anlamı var ki. 5 tane oyun alırsın oynamaktan sıkıldığını takaslarsın bu kadar basit.

sağolasın olabilir tabi ama pes, tekken, street fighter vs bunlar kalıcı oyunlar süresiz oynanır senelerce bunlar da orjinal aldın mı 500 liradan fazla

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
sağolasın olabilir tabi ama pes, tekken, street fighter vs bunlar kalıcı oyunlar süresiz oynanır senelerce bunlar da orjinal aldın mı 500 liradan fazla
pes 2015 şuan 50 tl 2.el fiyatı tekken filan ucuzluyor zamanla.

Atakan GM 16GB

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Xbox'a yönelmede. Microsoft Xbox oyunları PC'ye yüklenebilecek diyor. Eğer yaparsa Xbox gereksiz olur. Ve dediği gibi ps4 alıp oyunları ikinci el alabilirsin. Takas yapabilirsin. O açıdan iyi. Zaten PC dede oyunu bitirip sıkılınca insan oyunu siliyor ve takas olayı yok. Ya internetnet zar zor indirecen yada korsan alacan. Konsol ve ikinci el oyun takası iyidir. Zaten Gta5 alsan Ps5 ve gta6 çıkana kadar oynarsın.

BartuBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu sene ps3 ile idare edersin ama seneye zor ps4 geçmek lazım ünkü oyunlar güncelleme artık nerdeyse çogu oyunda güncelleme ps3 gelmiyo