Yeni iPod Touch'ın İç Dünyası

Bu konuyu okuyanlar

Yavuz Şahin-1

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Apple geçtiğimiz günlerde bir sürpriz yaparak yeni nesil iPod Touch medya oynatıcısını kullanıcıların beğenisine sundu. Yeni ürünün içinde neler var merak ediyor musunuz?

Yeni iPod Touch eski nesle göre fiyat, hız ve kapasite açısından daha gelişmiş. 8 GB'lık iPod Touch'ın fiyatı 199 $'ken, 32 GB'lık model ise 299 $'dan satışta. Bunun dışında yeni nesil ürünlere 64 GB'lık yeni bir üye daha eklendi. Bunun da fiyatı 399 $. 32 ve 64 GB'lık modellerde iPhone 3GS'teki işlemci ve yonga seti bulunuyor. Bunun avantajı hız artışı ve OpenGL 2.0 desteği. Böylece cihazın çeşitli uygulamalar karşısındaki performansı arttırılmış. Ayrıca yeni nesil iPod Touch'ların daha da inceldiğini belirtmeliyiz. Şimdi ürüne daha yakından bakıyoruz.
1001253393343.jpg

1011253393381.jpg

RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

YoungClever

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
:: Ürün hakkındaki yorumlarınızı buradan paylaşın.

Yazacaklarım ürün hakkında değil ama sdn'in bu içerik sayfalama konusundan dertli olduğumu belirtmek isterim.. yazı tek resimden oluşan parçalara ayrılmış ve okumak gerçekten çok zor.. bu parçalı görünümün altına opsiyonel olarak seçebileceğimiz "Tümünü Tek Sayfada Oku" gibi bir alternatif eklerseniz çok sevinirim..
Yazıcı görünümü de bir yere kadar idare ediyor.. flash vs diğer objeler görünmediği için incelemelerde çok kötü oluyor..
Yönetim, lütfen bu mesajımı dikkate alın çünkü gerçekten bundan rahatsız oluyorum/ diğer kullanıcıların da rahatsız olduğunu düşünüyorum..

Ayrıca portaldaki yazıları foruma da taşıyorsunuz.. Bizlere de yorum yapmamız için güzel bir olanak.. ama yazıyı anasayfada görmeyip forumdan da okumak isteyenler olabilir.. bu durumda forumdaki yazının sonunda link vermek yerine Ajax ile isteğe bağlı yazının diğer bölümlerini de yükleyen bir sistem yapmanız çok daha iyi olur.. belki ilk önerim kadar basit olmasa da en azından bir fikirdir ve webmaster'larınızın bu işten başarıyla kalkabileceğiniz düşünüyorum..

Lütfen bu yazdıklarımı dikkate alın değerli sdn yönetimi...

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
:: Ürün hakkındaki yorumlarınızı buradan paylaşın.

Yazacaklarım ürün hakkında değil ama sdn'in bu içerik sayfalama konusundan dertli olduğumu belirtmek isterim.. yazı tek resimden oluşan parçalara ayrılmış ve okumak gerçekten çok zor.. bu parçalı görünümün altına opsiyonel olarak seçebileceğimiz "Tümünü Tek Sayfada Oku" gibi bir alternatif eklerseniz çok sevinirim..
Yazıcı görünümü de bir yere kadar idare ediyor.. flash vs diğer objeler görünmediği için incelemelerde çok kötü oluyor..
Yönetim, lütfen bu mesajımı dikkate alın çünkü gerçekten bundan rahatsız oluyorum/ diğer kullanıcıların da rahatsız olduğunu düşünüyorum..

Ayrıca portaldaki yazıları foruma da taşıyorsunuz.. Bizlere de yorum yapmamız için güzel bir olanak.. ama yazıyı anasayfada görmeyip forumdan da okumak isteyenler olabilir.. bu durumda forumdaki yazının sonunda link vermek yerine Ajax ile isteğe bağlı yazının diğer bölümlerini de yükleyen bir sistem yapmanız çok daha iyi olur.. belki ilk önerim kadar basit olmasa da en azından bir fikirdir ve webmaster'larınızın bu işten başarıyla kalkabileceğiniz düşünüyorum..

Lütfen bu yazdıklarımı dikkate alın değerli sdn yönetimi...

Katılıyorum. Bu bür incelemeleri okumak işkence.