Yeni iPhone modelinin adı ne olacak?

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Yeni iPhone modelinin adı ne olacak?

Şimdiye kadar iPhone 8 ve iPhone Pro adlarıyla anılan Apple amiral gemisi OLED ekranlı akıllı telefon için bambaşka bir isim telaffuz ediliyor. İşte o isim!

Apple iPhone X ismi için siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
tanıtılsa da millet rahatlasa ,ben bankada sıra beklerken tüketici kredisini şimdiden ayarlayanlarla karşılaştım bu nasıl bir aşk :D

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Mantıklı olan iPhone X olması.

10. Yılını simgeler nitelikte bir isimlendirme.

An itibariyle amerikadaki abimde iphone 8 ismiyle çıkmayacağını belirtti.
Ordaki dedikoduların çoğunluğu iphone X adı üzerinde dönüp dolaşıyor.

Ne kadar doğru ne kadar yanlış bunu ayın 12'sinde göreceğiz.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
neyse kızım Allahtan bugüne kadar çıkan görselleri beğenmedi yoksa çenesinden kurtulamazdım verdim mate 9'u sesi çıkmıyor :rolleyes:

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
neyse kızım Allahtan bugüne kadar çıkan görselleri beğenmedi yoksa çenesinden kurtulamazdım verdim mate 9'u sesi çıkmıyor :rolleyes:

iPhone X/8 Sızıntı resimlerine göre çerçeveler çok kötü duruyor. Tıpkı 5C gibi bi çerçevesi varmış hissi veriyor. Halihazırda bekliyoruz bakalım nasıl bişey çıkıcak karşımıza.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
iPhone X/8 Sızıntı resimlerine göre çerçeveler çok kötü duruyor. Tıpkı 5C gibi bi çerçevesi varmış hissi veriyor. Halihazırda bekliyoruz bakalım nasıl bişey çıkıcak karşımıza.
eğer arayüz ve donanım desteğinde vaadedilenler olmazsa işi zor bence.Bence mobil dünyanın kızışan rekabetinde Apple gibi bir firma kendi ayağına sıkmayacağını düşünüyorum.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
eğer arayüz ve donanım desteğinde vaadedilenler olmazsa işi zor bence.Bence mobil dünyanın kızışan rekabetinde Apple gibi bir firma kendi ayağına sıkmayacağını düşünüyorum.

Ayağına sıksada birçok iPhone kullanıcısı yinede gözünü kör edip alacaktır. Yine birçok kullanıcı arayüz ve donanım nedir bilmeden alıp kullanmakta. Yani iOS tarafındaki bilinçli kullanıcı oranı Android kullanıcılarına nazaran düşük.

Tim Cook ve ekibi gibi gelişim ve yenilik ruhundan uzak bir Apple'ın uzun vadede (3-5 yıl) ciddi kan kaybedeceğini düşünüyorum.

Uzun lafın kısası şuan ne yapsada cihazları alacak çok sadakatli kesimden tutunda marka takıntılı insanlar olduğu sürece ayağına sıksada işlemez.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Tanıtım gecesini iple çekiyorum :rolleyes:

Reaksiyon puanı
16,118
iphone safinaz onu alanlarda temel reis kabasakal kadar saplantılı olurlar.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
7s olacağı kesin ama ıphone 8 olacağını sanmıyorum belki iPad Pro dan sonra iPhone pro da olabilir iMac pro da var
--- Gönderi Güncellendi ---
Hatta şöyle bir senaryo da çize bilirim iMac pro herkesin bildiği gibi çok üst seviye donanımla geliyor iPad Pro aynı şekilde üst seviye donanımın olduğu en üst seviye tablet bu üçlemede iPhone pro çok mantıksız olmaz gibi geldi bana ve ileride devam edecek bir seri 7s normal bildiğimiz ıphone ama pro çok üst seviye donanımla gelecek bir model olduğunu düşünün ve Apple'ın 3 lira değecek olan ürünü sırf emsalsiz diye 6 liraya sattığını düşün :D

crixuss78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Islevi iyi olsun adi isterse sari cizmeli iphone olsun

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Yazilim(os) isini diger markalar cozmeden bu is boyle gider.apple donanima kasmaz bence her zamanki gibi.neden oldugu muhabbetine girmeye gerek yok.cercevesizlikten yurur.8 e 3 gb ram koysa yeter mi yeter.neyse cercevesizlik isini sony den bekliyorum artik.
Bi arkadas saplantidan bahsetmis.evet kullanicilari saplantili :)))