Yeni Honda Accord GT Tanıtıldı

Bu konuyu okuyanlar

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
hondaaccordsportgtzb3.jpg

Honda Accord Sport GT ‘yi duyurdu. Görünüm olarak sportifleşen otomobil, 140 beygir gücünde 2.2 litre CDT-i, turbodizel motora sahip.

Koyu renkli krom kaplı kapı kolları ve ön ızgara, 17 inçlik füme renkli alüminyum alaşım jantlar, özel beyaz karoser rengi seçeneği, spor tip süspansiyonlar, arka spoyler, karartılmış stop ve sis lambaları dış tasarımda ilk göze çarpan detaylar.

Yeni Honda’nın iç mekanında ise karbon görünümlü ön konsol, kırmızı ışıklandırmalı göstergeler, ses aktivasyonlu navigasyon sistemi, yüksek kalitede müzik sistemi ve 6’lı CD çalar, hız sabitleyici, blueetooth destekli telefon kiti ve karartılmış arka camlar göze çarpıyor.

Eylül ayında İngiltere’de satışa sunulacak olan Accord Sport GT’nin fiyatıysa 30.800 Euro olacak.

Alıntıdır.

pajero

Doçent
Reaksiyon puanı
23
çokda pahalı degilmiş.bizde nekadar olur fiyatı

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
ya hiç sevmiyorum ben hondayı neden acaba ???

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
En sevdiğim ilk markadır.bu sevgimde type-r ve vtec teknolojisi büyük rol oynar :)

zokey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oo kadar güzel bişi değil oo fiyata deymez....bu kasa icin bence...daha cılgın bişi olmalıydı

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
yaa hondanın hiç bir arabasını sevmem sadece accord accodun bende çok değişik bşr yeri vardır alacağım ilk arabadı bu arabanın görüntüsü bile aerobic yapısı bile beni kendine hayran bırakıyor...

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Güzel araba ben beğendim :)