Yeni: Harf Lütfen! Kelime Oyunu [APK]

Bu konuyu okuyanlar

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Öncelikle oyun gerçekten çok güzel olmuş. -
Birde cevap vermek istediğimde klavyeden dolayı soru kapanıyor. Başka telefonda denemedim o yüzden sadece bende de olabilir. Eğer bu oyunun kendisinde varsa bununla ilgilide çözüm bulursanız sevinirim :)
İyi çalışmalar.

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Teşekkürler.

Klavyeden dolayı soru altta kalıyor, çünkü klavye bayağı yer kaplıyor ekranda, geriye ancak cevaplama kutusu kalıyor. Bu durum bir hata değil. Ama yine de farklı yöntemler düşünülebilir, fikir belirtebilirsiniz.

Bu arada Android uygulamasından elde edilen skorlar da anlık olarak canlı skor tablosuna ve en iyiler listesine kaydediliyor. Takip edebilirsiniz.

Reaksiyon puanı
2,146
Öncelikle oyun gerçekten çok güzel olmuş. -
Birde cevap vermek istediğimde klavyeden dolayı soru kapanıyor. Başka telefonda denemedim o yüzden sadece bende de olabilir. Eğer bu oyunun kendisinde varsa bununla ilgilide çözüm bulursanız sevinirim :)
İyi çalışmalar.

yan ekranda klavye hep ekranı kaplar, whatsappı da yan kullansan öyle oluyor
acaba oyun dik yapılabilir miydi? yazmaya dayalı olduğu için yan kullanmak zor

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Dikey tasarım biraz zor olur gibi, 10 tane harf kutusunu yan yana sığdırmak zor, olsa da çok küçülür. Diğer kısımlar uyarlanabilir ama bu kutucuklar olmaz gibi.

Reaksiyon puanı
2,146
Dikey tasarım biraz zor olur gibi, 10 tane harf kutusunu yan yana sığdırmak zor, olsa da çok küçülür. Diğer kısımlar uyarlanabilir ama bu kutucuklar olmaz gibi.

hocam bi de geri tuşuna basınca uygulama direk çıkıyor, atıyorum ben oyundan çıkmak istiyorum başka kategori açmak istiyorum ama yapamıyorum, son görevlerden temizleyince anca yapılabiliyor

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
hocam bi de geri tuşuna basınca uygulama direk çıkıyor, atıyorum ben oyundan çıkmak istiyorum başka kategori açmak istiyorum ama yapamıyorum, son görevlerden temizleyince anca yapılabiliyor

Oyun başladıktan sonra mı çıkmak istiyorsunuz? Şu an o seçeneği koymadım. Ama oyun başlamadan önce kategoriler ve sınıflardan geri dönüş oyundaki düğmelerle yapılabiliyor. Ben oyuncu başlayınca bitirsin diye düşünmüştüm. Sizce oyun sırasında çıkıp girme olmalı mı?

Reaksiyon puanı
2,146
bence çıkma koy hocam, geri basınca menüye atsın hiç değilse, uygulama kapanmasın

fatihhhh37

Asistan
Reaksiyon puanı
4
s4 minye yükledim sorular görünmüyor. Ha klavyeye basmadım daha klavyeyle alakası yok belirteyim oyunu açıyorum ama soru yok harf alıyorum onuda göstermiyor.

fatihhhh37

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sizin paylaştığınız ekran görüntüsünün aynısı soru, süre olan bölüm olduğu gibi yok.

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Oyunda birçok yenilik yapıldı, Android uygulaması güncellendi. Çevrimdışı mod ile artık internet bağlantısı olmaksızın da oynanabiliyor.

Opera Mobile Store, Yandex.Store ve SlideMe marketlerinden indirilebilir. Pek yakında Google Play'de yer alacak. Oyunda hiçbir reklam yok ve tamamen ücretsiz.

İndirmek için:
http://harflutfen.com/index.php?islem=indir&oge=android

Windows masaüstü uygulaması da yakında indirilebilir olacak. iOS sürümü geliştirici hesabım olmadığı için askıda fakat Jailbreak'li cihazlarda sorunsuz çalışıyor.

Yorumlarınızı bekliyorum.

vgyzmD.png

oAyPLQ.png

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Yenilikler:

Canlı skorlar tablosu eklendi.
İstenildiği an oyundan çıkış için düğme eklendi.
Yazı fontları büyütüldü.

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Güzel iş elinize sağlık, fikir çok çin işi olmuş ama.

Son mesajlar