Yeni̇ Güncel Driver Üstüne Eski̇ Driverı Kurarsam Eğer Bi̇r Sıkıntı Olur Mu ?

Bu konuyu okuyanlar

elveseye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni̇ Güncel Driver Üstüne Eski̇ Driverı Kurarsam Eğer Bi̇r Sıkıntı Olur Mu ?
Aci̇l çünkü i̇mleci̇ oynattığımda sürekli̇ kasıyor donuyor şuan bunu yazarken bi̇le kasıyor ekran kartım 2 tane bi̇ri̇ amd r5m330 bi̇ri̇de amd r5 graphi̇cs

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba,
Şuanki driverı DDU ile kaldırıp, eski driverı yüklemeyi bu şekilde deneyin.

elveseye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne yapmam gerek ve ddu nedi̇r afedersi̇ni̇z ama bi̇r cahi̇le anlatır gi̇bi̇ söylerseni̇z çünkü bi̇raz bu konulara uzağım sakın yanlış anlamayın

Son düzenleyen moderatör:

elveseye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
böyle bir şey çıktı karşıma ama hiç bir şeyi değiştirmedim. Sadece güvenli modu seçin dedi bende seçtim daha sonrasında ne yapmalıyım birde yaptığım taktirde pc ye bir şey olmaz değil mi çünkü babamda kullanıyor onun verileride var kesin bilgi olursa çok mutlu olurum
Ekran Alıntısı.PNG

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
böyle bir şey çıktı karşıma ama hiç bir şeyi değiştirmedim. Sadece güvenli modu seçin dedi bende seçtim daha sonrasında ne yapmalıyım birde yaptığım taktirde pc ye bir şey olmaz değil mi çünkü babamda kullanıyor onun verileride var kesin bilgi olursa çok mutlu olurumEkli dosyayı görüntüle 44261
Güvenli modda bir sorun olmaz. Sadece simgeler büyür, arkaplan siyah olur ama yeniden başlatınca düzelir. Güvenli Modda yeniden başlatın ve öyle deneyin. Güvenli modda bir şey olmaz ama başka bir işlem yaparken vs bir şey olursa diye dosyalarınızı yedekleyin derim.

elveseye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki teşekkür ederim şimdi deneyeceğim inşallah bir şey olmaz. Güvenli modda yeniden başlata tıkladığımda verilerim gitmez demek istediniz herhalde?