[YENİ] GM Discovery QUADRO

Bu konuyu okuyanlar

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Discovery 650 16gb 620 4gb bandına dğşer bunu da 800den sunarlar
kardeşime de 1hafta önce discovery 1 aldık iyi mi D:4gb 620 tl

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
İyi hoş da 9.7 mm nedir arkadaş...

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Batarya dışında bir esprisi yok. Discoverye göre eksileri var. GM ilginç seyler yapıyor.

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
İyi hoş da 9.7 mm nedir arkadaş...

4.5" telefona 3000 mAh batarya sığdırmak pek kolay iş değil. Haliyle o kalınlık bence gayet normal.

Ayrıca çok eleştiren arkadaşlar olmuş fakat dünyaya farklı bir pençereden bakıyorlar bence. Herkes sizin gibi çıkan bütün oyunları telefonda oynamak istemiyor veya aynı anda 10 uygulama açmak istemiyor. Bu kesim genel telefon kullanan oranın içinde belki %5.

Şahsen ben telefonu beğendim boyut ölçüleri iyi olmuş ekranı güzel ve şahsen telefonda bataryanın uzun gitmesini düşünenlerden olduğum için batarya beni çok memnun etti. Eğer iyi bir optimizasyon yapıldıysa yoğun kullanımda 2 gün gider diye düşünüyorum.

Eğer iyi bir fiyat bandında konumlandırılırsa bence gayet yeterli bir telefon. Fakat Telpa konusunda endişelerim var. İnternette okuduğumuz garanti olayları can sıkar türden. Bende şarj soketi arızasıyla 2 hafta önce kardeşimin telefonunu gönderdim. Bakalım inşallah yaşanan sıkıntılar bizim de başımıza gelmez. Sonuçta müşteri memnuniyeti çok önemli firmanın bu konuda sağlam adımlar atması lazım.

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
• Sistem:Android İşletim Sistemi (4.2 Jelly bean)
• İşlemci:1,5 GHz X 4
• Bellek:1 GB RAM / 16 GB ROM
• Bellek Genişletme:Yok
• Bellek Ekstra:OTG Bağlantısı
• Gelişmiş:Hareket Sensörü (G-sensor)
• GSM Bant:GSM 850/900/1800/1900, 2100 MHz
• Çift SIM Kart:Yok
• 3G İletişim:3G Hızında Internet, Görüntülü İletişim
• 3G Standart:HSDPA 42 Mbps / HSUPA 21 Mbps
• SAR Değeri:0,61 W/Kg Özgül Emilme Oranı
• Uçuş Modu:Var (Şebeke Sinyalini Kapatabilme)
Kablosuz Bağlantılar• Bluetooth:Bluetooth 4.0, A2DP (Çoklu bağlantı)
• GPS Uydu:GPS Uydu Bağlantısı (A-GPS Destekli)
• Wireless:Kablosuz Ağ Bağlantısı (802.11 b/g/n)
• Paylaşım:HotSpot
• Diğer:WiFi Direct
Boyutlar:131 x 63 x 9.7 mm
• Ağırlık:152 gram
• Yuvalar:Micro USB
• Pil:Li-Ion, 3000 mAh
• Renkler:Siyah, Beyaz
Ekran ve Tuşlar• Teknoloji:Super IPS, 16 mil. renk
• Ejran Çözünürlüğü:1280 x 720 px
• Boyutlar:4,5"
• ppi:326

genel olarak idare eder

S

SDN Okuru

SDN Okuru
General mobile gercekten sasırttı. Blu fırmasından urunlerı alıp alıp turkıyeye getırıyor. Bıraz da oppo falan getırsın ıyı olmaz mı. Yada en azından cıft sımlı telefon getırsın mıcro card gırısı olsun blu lıfe one x var onu getırsın kagıt gıbı Yada tum blu urunlerını getırsın bız secelım..

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Güzel olmuş sadece bataryaya çalışmışlar. 1 GB Ram biraz düşük olmuş ama yinede iyi.
Android 4.2 ile gelmesi çok kötü olmuş keşke 4.3 ya da 4.4 ile gelseymiş daha iyi olurdu.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Sitede kalınlık 8.9 mm olarak değişmiş tekrar

burakalkan023

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben pek pahalı olacağını düşünmüyorum çünkü teknik özellikleri kötü Discovery'den daha ucuz olması beklenir. Hafıza genişletme yok bi kere

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Discoveryden daha iyi olduğu aşikar discovery 1 ile 2 arasında bir fiyatlandırma ile gelir bu arada ürünün incelemelerini izledim kutudan kılıf ve ekran koruyucu çıkıyor başka ülkelerde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İşin komik yanı facebook sayfasında ve ılgılı teknoloji forum sitelerınde fıyat 999 olarak belirlenmiş.
Şaşırtmış olmalılar sd kartyok çift hat yok alan adama allah yardımcı olsun..

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bu cihaza 1000 TL fiyat etiket vermek demek cahillikle eşdeğerdir...

General Mobile , General Mobile Discovery ile ucuz telefon satıp tatmin olduktan sonra , akıl tutulması yaşıyorlar. Kendilerini elit marka seviyesinde görmeye başladı garipler. Çinden getirip üstüne isim basıp sonrada böyle ciddiyetsiz tutumlar sergilemeleri son derece kalitesiz bir firma görüntüsü veriyor insanlara.

Cihazlarında kronik sorunlar varken ve teknik servis deyimini sadece kullanıcı yolmak olarak gören her şarj soket arızası için para talep eden ve diğer durumlarda da aynı yöntemi izleyen bir firma için kullanıcılar artık daha temkinli ve doğru bir şekilde bakmaya başladılar.

Bu cihazın ederi 600-650 olması gerekirken (piyasadaki diğer rakiplerine bakın bu tür MTK İşlemcili ve kamerası daha iyi olanlar var) kendilerine Çinden fason üretim yaptırıp ülkemizde satmaya başlayan diğer firmalardan ayırmak için fiyat yüksek tutmaya çalışıp, kalite algısı oluşturmaya çalışıyorlar sanırım.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Discovery den sonra aldıgı parayı hakedicegini pek sanmıyorum, Discovery de etmiyordu o ayrı mesele

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ederi 399 lıra bır kurus fazla vermem cıft sım bıle yok.!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir kişi çift sim bile yok yazmış gerek var mı çift sime ben daha şimdiye kadar çift simli telefon kullanan birini görmedim de. Fiyatı da 999 TL miş özelliklerine göre pahalı bir cihaz olmuş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sadece Evkur da satılıyor. Sanırım, yerseniz demişler... Diğer firmalarda da satılmaya başlanınca hak ettiği fiyatlara inecektir...

Son mesajlar