Yeni fen lisesine geçtim nasıl davranmalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

High Noon

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Merhaba abilerim. Tavsiyeler sizden olacak fen lisesine gidicem Mersin'de kazandım ancak ondan önceki okul aşırı disiplinsizdi nasıl davranmam gerek madde madde yazabilisenzi sevinirim.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Ekstra bir davranış içine girmene gerek yok bence kardeşim, kendin ol. Davranışlarına ve insanlara saygına dikkat et, gerisi kolay. Fen lisesinde olduğun için ordaki arkadaşlarının çoğu zaten derse ilgili kişiler olacaktır ve bu konuda sıkıntı çekmeyeceksindir. Sende bu ortamı bozabilecek davranışlardan kaçınmaya bak, başarılar dilerim.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Merhaba abilerim. Tavsiyeler sizden olacak fen lisesine gidicem Mersin'de kazandım ancak ondan önceki okul aşırı disiplinsizdi nasıl davranmam gerek madde madde yazabilisenzi sevinirim.
Hocam fen liseleri bildiğime göre puanları yüksek liseler. Puanı yüksek olduğundan sadece başarılı kişiler ve ders çalışan kişiler var. Onların ortamı bozmayın. Zaten alıştığınız zaman su gibi akar.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,893
Hocam fen liseleri bildiğime göre puanları yüksek liseler. Puanı yüksek olduğundan sadece başarılı kişiler ve ders çalışan kişiler var. Onların ortamı bozmayın. Zaten alıştığınız zaman su gibi akar.
ne alakası var öyle abartılacak bir şey değil yani öyle senin düşündüğün gibimsi bir şey değil. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

direkt fen lisesine gitmek de olmaz anadolunun sınavları daha zor sanırım.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Rahat ol. 9-10 da eğlen ama tam salma. 11de sınava yönelik çalışmaya başla. Zaten fen liselerinde gerekli etüt ortamı sağlanıyor. İyi arkadaşlar edin. Sigara vb. Alışkanlıklardan uzak dur. Kullanan arkadaşların varsa seni içmeye zorladıkları taktirde onlarla arkadaşlığı kes. Bu kadar