Yeni ekran kartım oyunlarda çok ısınıyor

Bu konuyu okuyanlar

AliÖztürk123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle herkese selam yeni aldığım Asus nvdia gtx 960 4gb ekran kartım normalde facebook, youtube gibi sitelere girince hiç bir sıkıntı vermiyor fakat oyunlara girince aşırı fan sesi alıyorum şöyle söyliyeyim teamspeak'dan arkadaşlar ile konuşuyorum kendi sesimi yükseltmek zorunda kalıyorum ve çok rahatsız edici ne yapmam gerekiyor cw sorunu olduğunu düşünüyorum siz neler düşünüyorsunuz oyunlarda aşırı derecede çok fan sesi alıyorum ekran kartından.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
C.w bobin ağlaması fan ile ilgisi yok kaç derece de çalışıyor kart ?

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
2. el mi ? 2. el se üstteki arkadaşın dediği gibi kontrol et ve yağla.

kutusundan yeni çıkmışsa sistemle alakalı olabilir. önceki ekran kartın da ısınıyor muydu

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar öncelikle herkese selam yeni aldığım Asus nvdia gtx 960 4gb ekran kartım normalde facebook, youtube gibi sitelere girince hiç bir sıkıntı vermiyor fakat oyunlara girince aşırı fan sesi alıyorum şöyle söyliyeyim teamspeak'dan arkadaşlar ile konuşuyorum kendi sesimi yükseltmek zorunda kalıyorum ve çok rahatsız edici ne yapmam gerekiyor cw sorunu olduğunu düşünüyorum siz neler düşünüyorsunuz oyunlarda aşırı derecede çok fan sesi alıyorum ekran kartından.
Ben 750 ti kullanıyorum aşırı fan sesi gelmiyor ama yine de fan sesi var biraz seviyesini bilmeden birşey demek istemiyorum. Sana bir kaç sorum olacak oc varmı ekran kartın da. Ayarlarda fan ayarı seviyesi nasıl otomatik de mi birde inçe ayarlarını oynadın mı örneğim şu derecede %60 çalışsın şu derece de %90 çalışsın fan diye. Son olarak oynadığın oyunların ayarları yüksekse eğer ve grafikleri çok yük bindiriyorsa ondan olabilir