Yeni Ekran Kartı Alınca Yapılması Gerekenler

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
Hocam burda nvidia'ya laf atmıyoruz AMD eskiden gerçekten çöptü buna bişey diyemeyiz işlemcisi soba ekran kartı hd630'du ama şuan işlemci pazarında intel grafik pazarında Nvidia ile yarışıyor Nvidia sadece grafik şirketi intel sadece işlemci pazarı olduğu halde tek şirket ikisine de en büyük rakip.
Tabiki amd baya yol katetti ona lafım yok ama arkadaşımız gelmiş Nvidia yı gömüyor şurda :D
Komik gerçekten bilmeden yorum yapmak çok daha komik
Tabi siz haklısınız şuan yarıştığı şirketler amd nin artık çok göze batmasına sebeb oldu hatta çoğu nvidia kullanıcısını da kendine çekti fakat bu nvidia nın amd den kaliteli olduğunun gerçeğini değiştirmez eski kartım rx 470 idi kendim almıştım sırf amd nin performansını incelemek için fakat sürekli olarak yediğim droplar ani donma sıcaklık değerleri falan beni baya hayal kırıklığına uğrattı ayrıca işlemcimin i5 9400f olmasına rağmen şuan 970 kullanıyorum ve memnunum değiştimeyide düşünmüyorum iyi forumlar

DuranCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
980ti 4.3k rx590 1.7 k arada fazla fps farkıda yok hatta rx590 bazen geçmiş ama fiyat olarak 3000 tl fark var benim anlatmak istediğim o paran varsa sıkıntı yok kardeşim sen bilirsin illa amd sevdalısıda değilim yani nvidiada rtx2070 sevdiğim bir karttır bence sen nvidiayı gözünde çok büyütmüşsün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam burda nvidia'ya laf atmıyoruz AMD eskiden gerçekten çöptü buna bişey diyemeyiz işlemcisi soba ekran kartı hd630'du ama şuan işlemci pazarında intel grafik pazarında Nvidia ile yarışıyor Nvidia sadece grafik şirketi intel sadece işlemci pazarı olduğu halde tek şirket ikisine de en büyük rakip.
aynen kardeşim işlmecide inteli geçtı zaten şuan nvidia ile yarışıyor

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
980ti 4.3k rx590 1.7 k arada fazla fps farkıda yok hatta rx590 bazen geçmiş ama fiyat olarak 3000 tl fark var benim anlatmak istediğim o paran varsa sıkıntı yok kardeşim sen bilirsin illa amd sevdalısıda değilim yani nvidiada rtx2070 sevdiğim bir karttır bence sen nvidiayı gözünde çok büyütmüşsün

aynen kardeşim işlmecide inteli geçtı zaten şuan nvidia ile yarışıyor
Parayla alakası yok bi kartı karttan iyi demek için parasına bakmıyoruz kardeşim özelliklerine ve verdiği fps sonuçlarına bakıyoruz
Ve benim anlatmak istediğim rx 590 ı gtx 980 ti geçebiliyorsa 1080 ti ı sen düşün rtx e geçmiyorum bile senin amd ye ayıp olur diye :)
Hadi iyi Forumlar .

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Parayla alakası yok bi kartı karttan iyi demek için parasına bakmıyoruz kardeşim özelliklerine ve verdiği fps sonuçlarına bakıyoruz
Ve benim anlatmak istediğim rx 590 ı gtx 980 ti geçebiliyorsa 1080 ti ı sen düşün rtx e geçmiyorum bile senin amd ye ayıp olur diye :)
Hadi iyi Forumlar .
Hocam rx5700, 5700xt çıkacak olan 5800'den haberiniz yok galiba

DuranCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hadi iyi Forumlar .
sen yolunmaya devam et hayırlı forumlar

Hocam rx5700, 5700xt çıkacak olan 5800'den haberiniz yok galiba
boşver reis anlamaz o 5700xt bile 2070 le 2080 kafa tutuyorsa ki fiyat olarak 3-4 bin fark var 5800 kral olur

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
sen yolunmaya devam et hayırlı forumlar

boşver reis anlamaz o 5700xt bile 2070 le 2080 kafa tutuyorsa ki fiyat olarak 3-4 bin fark var 5800 kral olur
tamam aynen sende rtx 8000 den haberin yok amd niz ile övünün siz

DuranCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
quatra hakkında benım bi bilgim yoktu reis şimdi öğrendim oyun için olmadığını

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Olay küfür ve hakarete kadar gitmiş. Konu kilitlendi. Gerekli arkadaşlara gerekli cezaları verildi. Forumda bazı şeyleri tolere ediyoruz diye ceza vermediğimizi falan sanmayın.

Küçük bilgi: Quadro ekran kartları isterse 500GB VRAM ile gelsin oyun için üretilmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...