Yeni ekran kartı aldıktan sonra oyunların açılmama problemi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

seftali2780

Asistan
ne diceğimi bilemedim, her şeyi deniyoruz, olmuyor... Benim eski laptop bile bu kadar uğraştırmamıştı. sen yine de servise gönder sorun çıkıyorsa, belki ücretsiz değişim yaparlar ya da gerçekten bozuk çıkar da daha iyisini yollarlar... :)
Sorun çözünürlük ayarlarimda olabilir mi monitörüm 1366x768 destekliyor 60hz farkındaysanız minecraftda sorun çıkmamışti çünkü tam ekran değildi pubg de de tam ekrana alınca tam gidiyordu

seftali2780

Asistan
Galiba aynı oyun motoru ile yapılan oyunlarda sorun oluyor bi kaç tane oyun indirdim sorunsuz çalışıyor

insanimsi

Profesör
Yasaklı
Son bir deneme (garanti olmaz :D) c++ dosyalarını kurdun mu:D

seftali2780

Asistan
ne diceğimi bilemedim, her şeyi deniyoruz, olmuyor... Benim eski laptop bile bu kadar uğraştırmamıştı. sen yine de servise gönder sorun çıkıyorsa, belki ücretsiz değişim yaparlar ya da gerçekten bozuk çıkar da daha iyisini yollarlar... :)
Sorun vga kullandıgımdan olabilirmi bi bilgisayarcıya gittim o öyle söyledi dvı dönüştürücü verdi ama bu sefer de dvi cıkısından görüntü alamıyorum monitor eski PHILIPS

seftali2780

Asistan
Sanmıyorum... Hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım açıkçası.
vga kullandığımdan oluyor bence monitörüm eski monitör dx3 hatasını da monitör yüzüne veriyor galiba her oyunda olsa ekran kartı sorunlu derdim ama simcity indirdim sorunsuz çalıştırdı ekran giderken cizik cizik olup gidiyo adam da dvı kullan dedi vga yüzüne dedi ekran kartı yeni nesil ekran kartı dedi bu sefer de vga dan görüntü alamıyorum

PARAzitCELL

Dekan
ekran çözünürlüğünü düşür veya ekran tazeleme frekansını düşür... belki çalışır öyle.

seftali2780

Asistan
stat counter