Yeni Dizüstü Bilgisayar Alıcağım Yardımcı Olur musunuz ?

Bu konuyu okuyanlar

BatuhanTilek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle teşekkür etmek istiyorum ilgilendiğiniz için. Bu linkini verdiğim iki bilgisayar arasında kaldım aralarında ki farklar şunlar birinde m.2 128GB ssd diğerinde 16GB optane olması benim gönlüm optane den yana çünkü optane olan bilgisayarın harddiski 7200 rpm ips ekran ve 2x4 ram olması. Sizce hangisini almalıyım veya sizin önereceğiniz bilgisayar var mı ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Monster daha iyi olacaktır. Bütçe arttırılabilirse aynı ürünün 9750H işlemcili olanı da var.

BatuhanTilek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim. Monster'a biraz göz attım beğendim ama game test videosu veya herhangi bir vide bulamadım a5 v15.1.1 versiyonunun biraz bildiğiniz kadar över misiniz ? :) bide eğer video linki atabilirseniz harika olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide ben bu monsterın sitesinde gördüm ram eklenebiliyor. Peki aldıktan sonra ekletebilir miyim mesela 1 ay daha para biriktirdim 1 ay sonra gitsem mağazalarına desem al para bana bir 8 gb daha tak desem takarlar mı ?

Son düzenleme:

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Eklenir.
Video araştırması, illa bu model için zor. Marka olarak kalite laptoplar üretirler. Başka modellerin videolarına bakabilirsin. Geçenlerde iki yakınıma aldırdım. Çok memnunlar.

BatuhanTilek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eklenir.
Video araştırması, illa bu model için zor. Marka olarak kalite laptoplar üretirler. Başka modellerin videolarına bakabilirsin. Geçenlerde iki yakınıma aldırdım. Çok memnunlar.
Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. O zaman alıyorum :D

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Alacaksan V16 model al onun soğutması daha iyi.