Yeni Clio'nun artık otomatik vitesi de var

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Renault'nun yeni kimliğinin ve yeni tasarım anlayışının ilk temsilcisi Clio, pazara sunulmasından bu yana büyük beğeni topluyor. Clio HB ve Sport Tourer versiyonları ile birlikte segmentinde fabrika çıkışlı en geniş kişiselleştirme seçeneklerini sunuluyor. Otomatik vites konforunu yaşamak isteyenler için artık Clio HB ve Sport Tourer'da 1.2 Turbo EDC 120bg seçeneği satışa sunuluyor.
[h=4]SIRADIŞI SÜRÜŞ KONFORU[/h]Bu yeni otomatik vites, sıradışı bir sürüş konforu sağlıyor. Aynı anda güç, performans ve yakıt tüketim kontrolünü bir arada barındıran 1.2 Turbo EDC 120bg, atak canlı ve tepkisel bir hızlanma sunarken yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları açısından da sınıfında öne çıkıyor. Bu yeni motor karma parkurda 5.2 litre / 100km düşük yakıtım tüketimi ve 120g CO2/km salım değeri kaydediyor.
[h=4]FİYATLARI[/h]Türkiye'de başarılı bir satış grafiği elde eden Clio, EDC (Çift Kavramalı) vites kutusu ile başarısını daha da ileriye taşıyor. Clio HB 1.2 Turbo EDC 120bg 42.500TL, Clio Sport Tourer ise 46.590TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

kaynak

ffgul

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
>>Yeni kasa reno megane a binmiş biri olarak söylüyorum..
>>Renonun tek anladığı dış görünüş olmuş...Malzeme kalitesi berbat...
>>Ayrıca ufak bir hatırlatma, Dünya da 2012 nin en iyi motoru FORDUN ECO BOOST motoru seçilmiştir...(Ford focus, c-max ve b max lerde arkadan başka bir araca çarpmak tarih olmuştur...)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Her yerde atip tutuyorsun. Ford yetkili bayiisi misin nesin? Ford iyidir guzeldir de, birak artik baska markarlari karalamayi. Senin gibiler Ford bayiisi oldukca almayiz kardesim. Arac satmak icin yalanin yalani bin para.

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar demin ki konu da da dile getirdim karsılıklı atısıp tatsızlık cıkarmamanızı rica ediyorum lutfen yoksa aksi halde geregi yapılır