Yeni bir telefon için önerileriniz nedir ?

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
pasaport kayıtlı telefonlarda garanti var mı?
8 yıllık sahibinden satıcısı Apple'ın eskiden verdiği 1 senelik uluslar arası garantinin olduğunu iddia ediyor.
Ben ise garantinin artık Türkiye için olmadığını biliyorum.
7 Plus için zorlayacağına risk alıp 8 Plus alabilirsin diye düşündüm

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
8 yıllık sahibinden satıcısı Apple'ın eskiden verdiği 1 senelik uluslar arası garantinin olduğunu iddia ediyor.
Ben ise garantinin artık Türkiye için olmadığını biliyorum.
7 Plus için zorlayacağına risk alıp 8 Plus alabilirsin diye düşündüm
pasaport kayıtlı telefonlar sıkıntı çıkabilir.satın aldığım kişi pasaport kaydını sildirirse ne olacak?
bende ınternetten araştırdım 1 yıllık garanti kaldırılmış diye okudum
eğer devam ediyorsa batuma gider ıp 8 plus kendim alırım

M

Murat Burç

SDN Okuru
pasaport kayıtlı telefonlar sıkıntı çıkabilir.satın aldığım kişi pasaport kaydını sildirirse ne olacak?
bende ınternetten araştırdım 1 yıllık garanti kaldırılmış diye okudum
eğer devam ediyorsa batuma gider ıp 8 plus kendim alırım
Silemez.
Batuma gider kendin alırsan uğraşma direk kendi passaportuna yazdır.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Passaoportsuz batuma giiliyor mu?
Araştırmak lazım passaportsuz gidiliyorsa bir şekilde de kayıt ettirlir.
2015 de gezme amaçlı kimlikle girmiştik.ama duyduğuma göre şimdi kimliğin son 5 yıl içersinde değiştırılmesi gerekiyor.bir ara batum internet sitelerine bakmıştım ıphone 7 plus gidiş dönüş masraflar ,taxfree,kayıt ücreti toplam maliyeti 3 bin tl ye geliyordu ama renk olarak siyah kalmamıştı.eğer 1 yıl uluslararası garanti devam ediyorsa s8 yerine gidip ıp7 plus alabilirim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
2015 de gezme amaçlı kimlikle girmiştik.ama duyduğuma göre şimdi kimliğin son 5 yıl içersinde değiştırılmesi gerekiyor.bir ara batum internet sitelerine bakmıştım ıphone 7 plus gidiş dönüş masraflar ,taxfree,kayıt ücreti toplam maliyeti 3 bin tl ye geliyordu ama renk olarak siyah kalmamıştı.eğer 1 yıl uluslararası garanti devam ediyorsa s8 yerine gidip ıp7 plus alabilirim.
Giderim S8 alırım 7 Plus nedir yahu
Hadi ben değişiklik falan için belki alabilirim de o fiyata 8 Plus falan kovalarım 7 Plus asla almam.
İlla garantisiz vea yarım garanti işine girecek olsam direk U11 alırım.

sefamipaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle HTC'yi öneririm 2 senedir kullanıyorum, ilk günkü performansını koruyor. Yaklaşık 100 kere de yere düşürmeme rağmen.