Yeni bir oyun yaptım PuzzleQ

Bu konuyu okuyanlar

runoonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar. Kendi çabalarımla bir oyun yaptım. Deneyerek olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi iletirseniz sevinirim.
Uygulama içinde reklam var. O yüzden uygulamanın reklamını yapmaya gelmiş diyenler için evet birazda uygulamam tanınsın istedim.
Şimdiden ellerinize, kollarınıza, vermiş olduğunuz zamana ve indirme kotanıza sağlık. Uygulama linki aşağıdadır. Teşekkürler :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.puzzleq

veyselsebu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence başarılı olmuş fikir iyi ama menü kısmının grafiklerini biraz geliştir bide mesela ilk oynadığımda zevk aldım ama bir daha aklıma gelir mi bilmiyorum kolay zor orta seviyeler yerine birden fazla level ola bilir ve oyuncu kolaydan başlayıp sürekli zor seçeneklere doğru ilerleye bilir bir puan toplama sistemi yaparak her levelden sonra sallıyorum 5 altın gibi bir ödül vere bilirsin zamanı yetişmeyen oyuncu bu birikmiş altınlarla ek süre alabilir eger altını yok ise reklam izlemesi daha mantıklı he illaki reklam izleticem diyorsan reklam izleyerek altın kazandıra bilirsin kolay gelsin :D

runoonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bence başarılı olmuş fikir iyi ama menü kısmının grafiklerini biraz geliştir bide mesela ilk oynadığımda zevk aldım ama bir daha aklıma gelir mi bilmiyorum kolay zor orta seviyeler yerine birden fazla level ola bilir ve oyuncu kolaydan başlayıp sürekli zor seçeneklere doğru ilerleye bilir bir puan toplama sistemi yaparak her levelden sonra sallıyorum 5 altın gibi bir ödül vere bilirsin zamanı yetişmeyen oyuncu bu birikmiş altınlarla ek süre alabilir eger altını yok ise reklam izlemesi daha mantıklı he illaki reklam izleticem diyorsan reklam izleyerek altın kazandıra bilirsin kolay gelsin :D
Yorum için çok teşekkür ederim :) söylediklerin çok mantıklı geldi. İlerideki versiyonlar için kesinlikle söylediklerini ekleyeceğim :) teşekkürler :)

Neyox

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Emeğine Sağlık Kardeşim