Yeni bir iş için fikir

Bu konuyu okuyanlar

Furkan1661

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba sayın okurlar ben inşaat işiyle ilgileniyor inşaatla ilgilenenlerin de bildiği üzere sektörde ki en büyük sorunlardan biri de aldığınız kerestlerin iş bittikten sonra onları muhafaza etmek depolamak bunun için yeni bir işe giriş yapmak istiyorum bir depo alanı açıp inşaattan kalan kereste playwood ya da sadece inşaat için değil çoğu iş alanları için geçerli olup aylık belli bir miktarda sizin yerinize biz koruyalım depolayalım istediğiniz zaman gelip alın kusacası elinizde bir şey var ama koyacak yeriniz yok bize aylık belli bir ücret ödeyerek sizin yerinize biz saklıyoruz nasıl bir fikir yorum alabilirmiyim

Reaksiyon puanı
113
Kısaca " Emanetçi " olmak istiyorsun.

Bana kalırsa tehlikeli iş, emanet ettikleri şeylerin içinde sakat şeyler olabilir.

Furkan1661

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her işin riski var hocam ama dediğiniz olay da haklısınız. Ama biz poşet sandık felan almıcaz sonuç olarak dediğiniz şey biraz daha o tarz işlerde biz playwood kereste mobilya yani daha büyük şeyler için sağolun yine ce

Orkun67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba sayın okurlar ben inşaat işiyle ilgileniyor inşaatla ilgilenenlerin de bildiği üzere sektörde ki en büyük sorunlardan biri de aldığınız kerestlerin iş bittikten sonra onları muhafaza etmek depolamak bunun için yeni bir işe giriş yapmak istiyorum bir depo alanı açıp inşaattan kalan kereste playwood ya da sadece inşaat için değil çoğu iş alanları için geçerli olup aylık belli bir miktarda sizin yerinize biz koruyalım depolayalım istediğiniz zaman gelip alın kusacası elinizde bir şey var ama koyacak yeriniz yok bize aylık belli bir ücret ödeyerek sizin yerinize biz saklıyoruz nasıl bir fikir yorum alabilirmiyim
Olmaz diye birşey olabiletesi var elbette. Sadece depolamanın yanı sıra hem depolayıp mal sahibinin ürününü istediği yere de götürme hizmeti de verseniz iyi iş yapabilirsiniz. Başarılar.

dunfiato

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Orkun un dediği gibi ekstra hizmetler olmazsa biraz basit gibi.

Furkan1661

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim görüşleriniz için sağolun

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Sıkıntılı bir iş ancak meyvası yenebilecek bir iş öncelikle bu işe atılmadan önce çevrenizi kontrol etmelisiniz. Mesela ilk olarak depomuzu kullananilecek arkafaşlara tekkifde bulunmalısnız. Eğer ki destek toplayacsğımıza inandıktan sonra bu işe giriş yapmalısınız.

Eğer buraya kadar sıkıntı yoksa kaybolan yanan zarar gören mallardan sizin sorumlu olmayacağınız bir güvenlik sistemi oluşturmalısınız. Mesela bunu malların güvrnliğini herhangi bir güvenlik şitketine emanet ederek sağlayabilirsiniz. Yani demek isyediğim şey önceliğin kaş yapayım derken göz çıkarmak olmamalı.

Furkan1661

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendim de müteahhit olduğum için çevre konusunda pek sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum güvenlik konusunda söylediğiniz mantıklı teşekkür ederim