Yeni Başlayanlar İçin SDN Forum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Teşekkür ederim :)

Cedriic

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
[MENTION=376]pesimist[/MENTION] : Multi Üyelikten - BAN :p

Nick.Rey

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Güzel bir şey çıkmış ortaya tebrikler :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007

Nick.Rey

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Aman yapma etme gurbanın olam :D

Teşekkürler. Bir üyemizin isteği üzerine böyle bir makale yapmayı uygun gördük. Çoğu kişi forumu kullanmayı biliyor tabi ki ama herkes anasının karnından forum kullanarak doğmuyor. Öğretici oldu bizce de. :)

Forum kültürünü işleyişini bilmez herkez şimdiki insanlar facebook twitter forum konusundan bi haber isabet olmuş :)

kaslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar php ile ilgili detek varmı sitede bulamıyorum

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Maalesef forum kültürüne uzak, bırakın konu açmayı forumun ne olduğu konusunda bilgisi olmayan çok internet kullanıcısı var.
Bize şaka gibi geliyor ama bir çok kişi bu güzel makaleden faydalanacaktır.
Başımdan geçen ilginç bir olayı da paylaşayım sizlerle;

Staj yaptığım iş yerinde, win 98 yüklü bilgisayarda 40lı yaşlarda ki çalışan ekran çözünürlüğü değiştirmek istedi. Bir klavuz çıkardı ve başladı işe koyulmaya.
Bende meraklı gözlerle kendisini izlemeye başladım. 2 dakikada baka baka yaptı.
Helal olsun dedim.

Demem o ki varsa yol gösterici bir kaynak, işi bilmeyenlere "bırak abi ben yapayım" demekten çok daha iyi.
Teşekkürler Pesi :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Aynen senin düşündüklerini düşünüyorum ben de... Ama maalesef insanlar bildikleri bir şeyi haber olarak görünce ne saçma şey, başka yazacak bir şey bulamadınız mı diyor.. Bu da haliyle üzüyor insanı.

Eyvallah ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar forum açarken tag etiket diye birşey var o ne oluyor ?

Trackback:Send Trackbacks to (Separate multiple URLs with spaces) --> bu ne işe yarıyor

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ya ben normalde hep mobil kullanıyorum ama masaüstünden resim nasıl ekleyeceğim örneğin lol.png isimli bir dosya var yardımcı olabilecek var mı

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Ya ben normalde hep mobil kullanıyorum ama masaüstünden resim nasıl ekleyeceğim örneğin lol.png isimli bir dosya var yardımcı olabilecek var mı

Telefondan resim eklemek için "ImageShack" uygulaması biçilmiş kaftan, resmi paylaş ImageShack resim ile diyorsun sonra forum için verdiği kodu kopyala yapıştır hepsi bu kadar.

Pc içinde gene aynı yöntem kullanılabilir. ImageShack vb bir resim upload sitesine resmi yükleyip forum için verdiği kodu kopyala yapıştır.

kingofsword

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Resim eklemek için en iyi yol Imgur bence. Telefon uygulamasından doğrudan Embed kodunu kopyalayabiliyorsun.

Imgur: https://itunes.apple.com/tr/app/imgupr-photo-uploader-for/id498636755?l=tr&mt=8

Tapatalk kullanıyorsan başka uygulamaya gerek kalmadan resmi direk Tapatalk serverlarına yükleyebiliyorsun

Tapatalk: https://itunes.apple.com/tr/app/tapatalk-community-reader/id307880732?l=tr&mt=8

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Tapatalktan ekliyebiliyorum zaten masaüstü bilgisayarimdan masil ekliyecegim url gir diyor dosya secme falan yok

mustafa06tdu2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni bir konu açtım, fakat tekrar düzenlemek istiyorum, nasıl yapılabilir?

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
yeni bir konu açtım, fakat tekrar düzenlemek istiyorum, nasıl yapılabilir?

Konuyu sadece ilk 15dk icinde degistirebilirsiniz daha sonrasinda degistirmek istiyorsaniz yapilacak degisikligi "Moderatore Bildir" butonu ile iletmeniz gerekiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mailime gelen şifreyle onayladım fakat telefon istiyor cep numaramı verdim kabul etmiyor please enter a valid number diyor.
+90 koydum başına da gene olmadı alan kodunu koymadan yazdım gene olmadı ne yapabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...