yeni aldığım philips mouse bu sebepten mi böyle davranıyor?

Bu konuyu okuyanlar

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
merhaba,

pürüzsüz alçı masam var verniklenmiş. (pürüzsüz ama gayet hoş bir masa) neyse mouse bunun üzerinde çalışmıyor gibi yani çalışıyor ama imleç sanki kayıyormuş gibi ve çok yavaş ve bozuk gibi. acaba mouse dokunma / yüzey hassasiyet gibi şeyler vardı bilgisayarda ondan kaynaklanıyor olabilir mi. şoktan aldım uygun ve iyi marka olduğunu düşünerek ordan aldım. not: mouse i kitabın üzerine koyduğum zaman gayet düzgün çalışıyor.

Son düzenleme:

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,174
Sorununun kaynağını biliyorsun zaten. Bende mobilya desenli masa olduğuna göre böyle birşeyle karşılaşmamışım ama yine gittim razer yazılı ucuzundan bir mousepad aldım.
Pad Masada kaymasın diye alt tarafına Double Bant yapıştırdım dört taraftan.

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Sorununun kaynağını biliyorsun zaten. Bende mobilya desenli masa olduğuna göre böyle birşeyle karşılaşmamışım ama yine gittim razer yazılı ucuzundan bir mousepad aldım.
Pad Masada kaymasın diye alt tarafına Double Bant yapıştırdım dört taraftan.

valla aklıma gelmedi değil ama optik kısmına mı yapıştırdınız? ben öyle yapmayı düşünüyorum ..yalnız bahsettiğim ayarlarla oynadım ama değişen bişey olmadı malesef

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,174
Yok ya ne optik. Mouse pad aldın diyelim.

Masada ne tarafa koyacaksınız pad altına sadece double bant yapıştırın ve padi masaya koyun yapışacak . masada diğer taraflara kayıp sizi çıldırtmasın diye.

ikitaraflı bant işte.

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Yok ya ne optik. Mouse pad aldın diyelim.

Masada ne tarafa koyacaksınız pad altına sadece double bant yapıştırın ve padi masaya koyun yapışacak . masada diğer taraflara kayıp sizi çıldırtmasın diye.

ikitaraflı bant işte.

anladım ben bu kitapla idare edeceğim o zaman ,yani belki bilmediğim fare ayarlarıyla alakalı olabilir demiştim ama sanırım değil.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,174
Kitapla nereye kadar idare edeceksin ki? Bende olan sahte RAzER sanıyorum. Çok ucuza aldım ama materyal kalınlığı orijinal gibi hissettiriyor.

Ayrıca Çay`a davetlisiniz :D hehe

mouse.jpg

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Kitapla nereye kadar idare edeceksin ki? Bende olan sahte RAzER sanıyorum. Çok ucuza aldım ama materyal kalınlığı orijinal gibi hissettiriyor.

Ayrıca Çay`a davetlisiniz :D hehe

Ekli dosyayı görüntüle 86202
teşekkürler,
yani yakın olsa mutlaka gelmek isterdim.
yani ben philips fena değil ,çok iyi değil belki bilmiyorum daha iyileri vardır mutlaka ama ben memnun kalmıştım mp3 çalarlarından filan hlen de kullanıyorum.

ondan. neyse çay daveti için teşekkürler içmiş kadar oldum.

Son mesajlar