Yeni aldığım Acer aspire laptopum aşırı derecede kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

batuhanbb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yeni aldığım paketini 2 saat önce açtığım acer aspire A-315-21G. 8 gb ram 2 gb ekran kartlı dizüstü bilgisayarım çok fazla kasıyor şuan bunu yazarken bile acı çektiriyor. googlede,oyunda,olabilecek her türlü şeyde kasıyor özellikleri çok kötü olmayan ve daha çok yeni olan laptopum neden kasıyor ne yapabilirim nasıl düzeltebilirim?

genel izleyici kitlesi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
23
Yeni aldığım paketini 2 saat önce açtığım acer aspire A-315-21G. 8 gb ram 2 gb ekran kartlı dizüstü bilgisayarım çok fazla kasıyor şuan bunu yazarken bile acı çektiriyor. googlede,oyunda,olabilecek her türlü şeyde kasıyor özellikleri çok kötü olmayan ve daha çok yeni olan laptopum neden kasıyor ne yapabilirim nasıl düzeltebilirim?
Halihazırda birçok program açık mı yalnızca tarayıcınız mı açık?

ulascerezzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bu konuda pek bilgi sahibi değilim bende de acer aspire var amd a6 9220e 4 gb ram bende hiçbir şekilde kasmıyor bi email atın acer a bence.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
HDD kaynakli olabilir. HDTune pogramini indirip Health kismini atabilir misiniz?

batuhanbb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Health kısmında health status: ok yazıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tüm güncellemeler bitti yeniden başlattım dinlesin diye de biraz kapalı bıraktım hala aynı

Son düzenleme:

batuhanbb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Youtubeden video izlerken bile kasıyor ya

ulascerezzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bu durumda artık acer ile görüşmeniz gerekiyor. bende de acer var daha alalı 2 ay oldu amd a6 4 gb ram r4 ekran kartı. bunda bile çok rhat oyun oynanıyor,video izleniyor,yazı yazılıyor. Sizinkinin çok dha iyi performans vermesi gerek

ulascerezzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merak ettim sorununuz düzeldimi acaba aradan neredeyse 1 ay geçmiş düzeltmişsinizdir herhalde:)