Yeni alacağım ekran kartı ve ram sorun yaratırmı???

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eyupcan1994

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
**ATI X1650 512 MB EKRAN KARTINI VE
**513 MB 333 GHZ RAM İ ALACAĞIM PSU SORUN ÇIKARIRMI DİYE İÇİM İÇİMİ YİYOR LÜTFEN GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

sistemim:
# ANAKART:Gigabyte GA-8S648-RZ(C) (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio)
# CPU: Intel Pentium 4, 2400 MHz (18 x 133)
# EKRAN KARTI: nVIDIA GeForce4 MX 4000 128MB
# SES BAĞDAŞTIRICI: C-Media CMI9739A/9761 @ SiS 7012 Audio Device
# ANAKART:GİGABYTE
# DMI Anakart Ürün Adı: 8S648-RZ
# İŞLEMCİ: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU
# RAM: 256 MB (PC3200 DDR SDRAM) 64 bit (200 MHz)
# (çipset)Desteklenen Bellek Türleri: DDR-200 SDRAM, DDR-266 SDRAM, DDR-333 SDRAM
# Desteklenen AGP Hızları: 1x, 2x, 4x, 8x
# Birim Voltajı: SSTL 2.5
# PSU:pOWER MODEL:DPS 1804 400W-PİV

[move][size=10pt]GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ............ ............................. GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM................................ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM........................................ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ................................................. GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ................................................. GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ................................................. GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ................................................ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ................ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ........................................ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ....................... GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ................................. GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ..........................[/size][/move]

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Aynı konudan birden fazla açmanız sizin açınızdan hiçbir yarar sağlamayacaktır. Eğer aynı şekilde davranmaya devam ederseniz ceza alacaksınız. !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...