Yemekten kısmadan böyle yağ yakılıp kilo verilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar böle çok yiyen biri değilim ama canım çekerse bişeyi yemeden de durmam, evde halter ve dambıl ağırlık setlerim var 100kg a kadar çıkıyor 20 30 arası kaldırıyorm şimdilik haftada 3 gün fullbody antremanı yapıyorum her sabah işe gitmeden aç karnına 6 gibi dışarıda 1saat falan koşsam yarım günde sanayide ağır bi işte çalışıyorum böyle yağ yakıp kilo verir miyim yoksa illa diyet mi takılmam gerek.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Yemeye dikkat etmek şart. 1 ay dikkat ettim. 2-3 kilo verdim ,benim için yeterliydi, sonra diş tellerim takıldı. Bir süre daha yiyemez oldum. Sonra biraz da spor yapmaya başladım. Şuan baya toparlandı vücudum eskisine göre.
Eskisi 64 kg civarı. Şimdiki 60-61 civarı. :p Ama 64 olduğumda kendimi çok şişman hissediyordum. Göbek falan çıkmıştı. :D Boy 172.

spor_delisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
HIIT gibi kardiyo gibi yağ yak yakmaya yönelik antrenmanlar yapar üstüne bir de ağırlık antrenmnalarını da aksatmazsan yemekten kısmadan da verilir. hatta dirty bulk yapan sporcular baya karbonhidart bombası besinler yiyip şişerek kaslanabiliyor. hacim hedefleyenler bunu yapıyor. ama spora gönül verdiğinde bunu sadece dirty bulk dönemlerinde yapacağına eminim çünkü sporla yaptığın vücudu bozmak istemeyeceksin:)))

Son mesajlar