Yazılıma nereden başlamalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Lateralus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese öncelikle merhabalar,

Uzun süredir hep özenirim ama hiç adam akıllı öğrenemedim bir şeyler. C dili diye başladım ''merhaba dünya'' yazıp bıraktım.bir şekilde yazılım dünyasında bir şeyleri anlamak istiyorum ya da kendimi bu konuda geliştirmek istiyorum. Nereden başlayacağımı dahi bilmiyorum önerisi fikri olan var mı? ya da benim gibi başlayıp çok ileri seviyede olan arkadaşlar bana izlediği yolu söyleyebilir misiniz?

Lateralus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şöyle söyliyeyim 10.sınıftayken okullar arası arduino hakkında bir konferans tarzında bi rşeye katılmıştık .bir üniversitenin biligsayar odasında 20-30dklık çalışmalar ypamıştık fakat tabi okulumun sınavları durmaksızın devam ettiğinden devamı gelmemişti.okuldaki biligsayar hocası bana algortima ahkkında çalışmam gerektiğini söylemişti bana bir örnek vermişşti fakat ozamanlar çok yoğun olduğum için kafam gerçekten almamıştı. Geçen aylarda da algoritma hakkında araştırayım derken gerçekten benim beceriksizliğim midir bilmem ama elle tutulur herangi bir şey bulamadım.birbini tkerar eden aynı örnekler farklı sitelerde vardı. Algoritma diyoruz ama tam olarak açıklar mısınız

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Bu çocuğu Dünyaya getirmişsin Merhaba Dünya dedirtmişsin, bence onla biraz daha ilgilen. Merhaba Dünyanın anlamı çok büyük...