Yazıcı konusunda kararsızım lütfen yardım !!!

Bu konuyu okuyanlar

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar yazıcı almayı düşünüyorum.İstediğim özellikleri belirledim fakat marka ve model konusunda kararsızım.Alacağım yazıcı mürekkep püskürtmeli,fotoğraf baskısı yapabilen,üzerinde pict-bridge veya hafıza kartı okuyucusu bulunan tarayıcısız bir yazıcı olmalı.Çünkü daha geçen sene tarayıcı aldım :)

Yazıcı markaları konusunda deneyimleri olanlardan yardım bekliyorum tekrar teşekkür ederim !

o_asy

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ne kadar bütçen var? HP ve Canon önerebilirim.Ama en güzeli nette araştır marka, model sun kullanan veya bu konuda bilgili arkadaşlar o zaman sana daha net cevap verebilirler.

viyaduk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Epson önerebilirim. DX4450 DX8450. Bütçe de önemli tabi...

webdelisi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dediğin özellikleri barındıran bir model öneremem ama yazıcı olarak sülalece Hp kullanırız.Hİç bi şikayetimiz yok. ;)

aliyavuzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş bence Epson dan başka marka alma. Neden dersen matbaacı bir arkadaş var, yazıcıda kesinlikle Epson diyor bu bir. İkincisi Epsonlarda mürekkep beslem sistemi var, yaklaşık 120 ytl, litre litre mürekkep al kullan, kartuş bitti derdin olmaz.

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Epson en iyisi aradığın özelliklere göre...

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Yazıcıyı alırken önce iki şeye bakıcaksın !

Birincisi kartuşları doldurtucakmısın?

İkincisi sadece cıktı için mi yoksa profesyonel mi kullanıcaksın ?

Doldurtmucam diyorsan öncelikli olarak Canon sonra Epson ve Hp düşün derim...

Yok arkadaş doldurtucam diyorsan Hp al derim

Dolumcudan sana tavsiye :)

kuSpa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
200 ytl guzel Bi HP alırsın :/ Bizimkiler o civarda almıstı sadece bluetooth'la iletişim kuramıyorum Bütün aradıgım özelikler var HP 5610 benim ki. paraya kıy bluetooth'lu olanı al bence oda pahalıdıydı en son 450 ytl civariydı simdi düşmüştür fiyatı