Yaza doğru alacagım HTC 10 vs LG G5 vs Iphone 6s

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

merhabalar yaza doğru telefon almayı planlıyorum çok film ve müzik dinlemeyi seven video çekmeyi seven biriyim çok oyunla işim olmuyor benim için pil de çok önemli max 2000TL bütçem var önerileriniz nelerdir sizce hangi telefonu almalıyım max 2000TL diyorsun bu telefonlar yüksek fiyatta diyorsanız işte tam başka bir sorum da o noktada kadıköydeki telefon satıcısı mağzalarda sanırım ithalatçı garantili oluyor o şekilde telefon almak mantıklı mı ? xiaomi mi6 yada mi5s plus ı elemeli miyim sizce alan ve sorun yaşayan sonrasında düzgün bir iletişim gören var mı

6si direk direk ele

Sony garantili Xperia XZ bulunuyor 2200 TL'ye hepsi burada da ona bakabilirsin
--- Gönderi Güncellendi ---
Mi6 donanım(işlemci vb) (depolama hızı tarafı biraz karışık ) olarak en güçlüsü bunların

F1kan

Profesör
merhabalar yaza doğru telefon almayı planlıyorum çok film ve müzik dinlemeyi seven video çekmeyi seven biriyim çok oyunla işim olmuyor benim için pil de çok önemli max 2000TL bütçem var önerileriniz nelerdir sizce hangi telefonu almalıyım max 2000TL diyorsun bu telefonlar yüksek fiyatta diyorsanız işte tam başka bir sorum da o noktada kadıköydeki telefon satıcısı mağzalarda sanırım ithalatçı garantili oluyor o şekilde telefon almak mantıklı mı ? xiaomi mi6 yada mi5s plus ı elemeli miyim sizce alan ve sorun yaşayan sonrasında düzgün bir iletişim gören var mı
Lg g5 kullanıcısıyım. Alıcaksan risklı bir telefon almış olucaksın unutma. Ama bunlardan hiçbirini alma derim. Mi6 daha ucuza gelır ve fiyatı çok cabuk düşecektir. Mi6 yı tercih etmelisin

Lg g5'i eleyin. Ekrandan yana sorunlu bir urun. Bu sefer anakarti falan yapmislar ama ekranda hemen hemen butun serilerinde ghost screen sorunu var.

İphone 6s alinabilir bir cihaz. Ama su sebeple alin. İos kullanmayi seven bir kullaniciysaniz veya ben bu cihazi alicam en az 4 yil.kullanirim diyorsaniz o zaman iphone 6s alin.

Htc10 gercekten guzel bir urun. Guclu, on kamerasi cok guzel, ses performansi cok guzel, kasasi saglam bir cihaz. Pil suresi ne iyi ne kotu. Cok yogun kullanmiyorsaniz gunu cikariyor. Ekrani basarili bulmuyorum.

2000 lira bandinda tavsiye ettigim modeller sony xperia xz, htc10.

Ekran konusunda sonu daha iyi. Arka kamerada da sony xperia xz daha iyi. htc10'un iyi oldugu noktari yukarda yazdim.

Hangisi size daha uygunsa tercihinizi bu iki modelden birinde kullanin.

Xiaomo mi6 benimde bekledigim bir model. Hatta youtube daki bend testte mi5 gibi kirilmadigini gorunca oldukca etkilendim.

Sdn'de incelemesini yapti kerem bey. Bi bakin. Fikir sahibi olun. Biz daha edinemedik. İthalatci garanti konusunda kisadan soyle ifade ediyim. Cihazinizda bi sorun olursa servise verceksiniz ya, servis hemen kullanici hatasi dicek ve ucret talep edicek. Distributor garantili urunlerde dusurup kirpadiginiz veya sivi temasi olmadigi surecd boyle ucret talep etmeden ucretsiz adam gibi servis gibi davranip cihazinizi onariyorlar.

S7 edge alınır.

Pil önemliyse 6s kesinlikle önermiyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
Htc 10

cern99

Profesör
Dediklerinin arasından HTC10 öneririm. Xiaomi mi 6 boşuna bekleme. 2200 TL üstü gelecek. Ha bütçemi arttırım dersen kesinlikle mi 6 almalısın.

sahibinden de mağazadan ithalatcı garantili yazdıgım telefonların hepsi 2000-2200 arası sıfır modeller yorumlarınız için çok sağoluın teknoloji konusunda çok şansız biri oldugum için htc yada xz tarafında tercihimi kullanıcam sanırım mi 6 ya olan hayranlıgım ne kadar çok olsada ayda yılda 1 kere telefon düşürürürm ondada riske giremem garantiyi şansa bırakamam

F1kan

Profesör
sahibinden de mağazadan ithalatcı garantili yazdıgım telefonların hepsi 2000-2200 arası sıfır modeller yorumlarınız için çok sağoluın teknoloji konusunda çok şansız biri oldugum için htc yada xz tarafında tercihimi kullanıcam sanırım mi 6 ya olan hayranlıgım ne kadar çok olsada ayda yılda 1 kere telefon düşürürürm ondada riske giremem garantiyi şansa bırakamam
Telefonu düşürdüğün taktirde garanti tr olsada öperler :D
O yüzden kılıf + ekran koruycu sart

stat counter