Yaşar İpek İle Seren Serengil Evleniyor! (Yaşar İpek Nasıl Evlenme Teklifi Etti?)

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Bir dargın bir barışık ilişkilerini sürdüren Seren Serengil ile Yaşar İpek aşkında sürpriz gelişme! Seren Serengil ile Yaşar İpek evleniyor...

8643891.jpg

Yaşar İpek ile ilişkisine devam eden ve sözleşme imzalayan Seren Serengil, evlilik hazırlığı yapmaya başladı. Yaşar İpek, Kıbrıs'ta çıktığı sahnede Seren Serengil'e herkesin önünde evlilik teklifinde bulundu.

SEREN SERENGİL'İN NİŞAN TARİHİ

Instagram hesabından paylaşım yapan Seren Serengil, nişan tarihiyle ilgili bilgi verdi. 12 Mayıs tarihinde nişanlanacağını duyuran Seren Serengil'in yaptığı paylaşıma binlerce yorum ve beğeni geldi.

"Ben artık düğünümde gelin hanım ve arkadaşlarını alıyoruz pistimize anonsunu duyacağım bölüme geçmek istiyorum" şeklinde yazı yazan Seren Serengil, evlilik heyecanını her fırsatta dile getiriyor.

8643892.jpg

YAŞAR İPEK EVLİLİK TEKLİF ETTİ

Yaşar İpek'in evlilik teklifi ettiği anları Seren Serengil Instagram hesabından paylaştı ve şu yorumu yaptı:

"Sahneye beni çağırdı bende şarkı söylememi istediği için çağırıyor zannettim ki istemediğimi bilir çıkmam hiçbir zaman onu seyretmeye gittiğimde! sahneye zorla çıkarınca beni bende ona kızdım “napıyorsun sen diye?” yüzüğü uzatınca anladım meğer bunları planlamış, Hayatımın en unutulmaz anını !! utancımdan ne yapacağımı şaşırdım ama çok mutluyum..."
YAŞAR İPEK İLE SEREN SERENGİL ŞARTLI BARIŞMIŞLARDI

Seren Serengil, sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafla Yaşar İpek ile barıştığını duyurdu. İkili avukatları aracılığıyla ise birbirlerine yasak koydu.

Seren Serengil ile Yaşar İpek'in evlilik haberi beklenirken ayrılık haberi gelmişti. Seren Serengil, eski sevgilisi Özay Bakır'ın annesini arayınca Yaşar İpek ilişkiyi bitirmişti. Ayrılıktan bir süre sonra Yaşar İpek başka bir kadınla el ele görüntü vermişti.

Bunun üzerine Yaşar İpek programa telefonla bağlanarak Seren Serengil'i çok sevdiğini, ele ele tutuştuğu kişinin çok yakın bir arkadaşı olduğunu ve Serengil'i kıskandırmak için onun elini tuttuğunu itiraf etmişti.

Seren Serengil ile Yaşar İpek barıştı. Seren Serengil güzel haberi sosyal medya hesabı üzerinden bu sözlerle duyurdu:

"Bazen çok sevgiden sen olmaktan sen gibi davranmaktan çıkarısn... Ben sevdigim kadını kırdım ama onunda benim kalbimi iyi bildiğini biliyorum. Sevenlerimizi üzdüğümüz için özür dilerim. Yaralarımızı sarabilmek ve guzel kararlarımızı sizlerle paylaşabilmek adına biraz yalnız kalmaya ihtiyacimiz var... Sevenler sevenleri anlar, anlamanız dilegiyle... Yaşar. (Benim de sana kızıp yapmış olduğum paylaşımlar için senden özür dilerim. Sadece huzur istiyorum artık, seni seviyorum. Sero.)"

Yaşar İpek ile Seren Serengil evleniyor! (Yaşar İpek nasıl evlenme teklifi etti)