Yaşanmış Gerçek

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Kolay değil 4 yıllık aşkın 4 dakikada unutulması,isteme bunu benden mümkün değil seni kaybetmek canlı canlı mezara girmek benim için hayat bitmiş demek senden sonrası olmayacak buna müsade bile etmiycem sen benim ilkimdin sonum oldun senin olmadığın şehirde nefes almak bile zor yıktım evimi barkımı sayende 4 yıl okuduğum okulun stajım kariyerim son buldu dedim ya sen gittin benim için hayat bitti sigaranın dumanından alkolün kokusundan midem alt üst olurken sayende bağımlısı oldum teşekkür ederim sana günde 2 kez traş olan ben aynada yüzüme bakınca kendimi tanıyamıyorum terledğimde kıyafet değiştiren ben üstümdeki kaçıncı gün bugün bilmiyorum saat kaç açmıyım tokmuyum güneşmi doğdu gecemi oldu anlamıyorum alnıma kadar olan saçlarım kısa sürede bu kadarmı dökülür allahım sakalımda beyazlıklar çıkmış kabus gibi kaç gece kaç gün ağladım ben artık gözyaşlarım bile akmıyor kurudu gözyaşlarım bembeyaz pürüzssüz koluma jiletle ismini kazdım elimde söndürdüm sigaraları kafam güzelken inan hiç acımadı canım bazan öyle uğulduyorki kulaklarım hiç bir şey duymuyorum nere baksam senin silüteni görüyorum sokak köşelerinde evsivler gibiyim yorgan yaptım kartonları üstüme seni düşünürek ısındım hep soğuk kış günlerinde içimdeki acıyı kim nerden bilecek bi lokma ekmek için yalvardım başkalarına bugün senin mahallene geldim sizin evin önünde cenaze aracı vardı dedim kim öldüki acaba kılığım kötü olduğundan yanaşamadım fazla yaklaşana sordum hayırdır bilader neoldu kim ölmüş şu evde bi kız kendini asmış intihar etmiş) elimi ısırmışım yere akan kan damlasını gördüm o evde sen yaşıyodun ve o evin bi kızı sendin olduğum yere yığılmışım bayılmışım insanlar açlığımdan bayıldı sanıp meyve suyu biskivü ekmek arası falan getirdiler acıma dayanamadım artık ilk buluştuğumuzda geçtiğimiz köprüden sonsuza doğru sana geliyorum SENİN İÇİN ZATEN ÖLMÜŞÜM BARİ DÜNYAYA KALABALIK ETMEYİM

(yaşanmış bir hikayedir ceketin cebinden çıkan 2 adet 5 kuruş ve geçersiz bi akbil ve kağıda yazdığı bu yazı polis emanetinde ortaya çıkmıştır)

cansermo

Müdavim
Reaksiyon puanı
30
Etkileyiciydi saol :)
Haber link felan var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...