Yasal lisans kampanyaları!

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Paylaşım için teşekkürler. Aralarında en çok SharewareOnSale'i beğeniyorum.
Ayrıca ben paylaştığınız şu siteyi bilmiyordum. Siteyi beğendim. Diğer giveaway sitelerindeki yasal lisans kampanyalarını listeliyor.
Download.hr

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Bazı sitelerde lisansı veriyorlar o gün içinde kurman gerekiyor daha sonra indirip kurmaya kalkarsan aktivasyon yapmaya biliyor o yüzden dikkat edelim buna

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bazı sitelerde lisansı veriyorlar o gün içinde kurman gerekiyor daha sonra indirip kurmaya kalkarsan aktivasyon yapmaya biliyor o yüzden dikkat edelim buna
Evet, aynen öyle. Bu programına göre de değişebiliyor. Örneğin SharewareOnSale'deki lisans kampanyasından aldığım bir program lisansını başka bir zamanda kullanabiliyorum, bazılarını kullanamıyorum.
Misal Iris Pro diye bir programın lisansı bazen SharewareOnSale'de ücretsiz veriliyor. Ama lisans sadece kampyanya süresinde kullanılabiliyor.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Çok faydalı bir konu aslında, elimizin altında olması açısından sabitlenebilir mi :)
Bir de konu yazılım kampanyaları bölümüne taşınsa daha uygun olur sanırım.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Çok faydalı bir konu aslında, elimizin altında olması açısından sabitlenebilir mi :)
Bakayım. :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şöyle bir şey buldum ama sayfa hata veriyor. Tam olarak kategorinin linkini atabilir misiniz?
https://forum.shiftdelete.net/yazilim-kampanyalari/

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Yalnız konunun burada olması daha uygun olur. Çünkü bu kısımda yazılım ile ilgili ücretsiz yasal lisanlar paylaşılabilir.
Yalnız konudaki paylaşımlar, ücretli ürünlerin ücretsiz edinilmesine ilişkin içerik üretiyorlar. :)
Benim için sıkıntı yok artık nasıl uygunsa, ben konu bütünlüğü olsun dedim.

muhuzar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Giveaway siteleri gerçekten hayat kurtarıyor. Birkaç yazılım lisansı almıştım çok işime yarıyor hala, elinde olan bol bol paylaşırsa iyi olur.