Yasaklı sitelere giremiyorum bildiğim yolları denedim bi bakar mısınız?

Bu konuyu okuyanlar

ugurcan90

Asistan
Reaksiyon puanı
0
konu yeri doğru mu bilmiyorum ama acelem var arkadaşlar.

yasaklı sitelere giremiyorum open dns denedin 8.8.8.8_8.8.4.4 denedim yok!
ktunnelden giriyorum ama bazı sitelerde yabancı forumlarda falan üye olmaya çalışırken ktunnelden dolayı sıkıntı çıkıyor... önceden open dns ile rahatça giriyordum noldu böyle?

nasıl girebilirim?

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Google translate veya Yandex Çeviri'den girebilirsin. Linki yapıştır, çeviri kutusundan tıklayarak gir. Üyeliklerde problem yaşar mısın bilemem ama bir dene...

Ya da Firefox'a anonymoX eklentisini kur, her yere girersin fakat hız biraz yavaşlar.

erol1521

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hotspots diye bir program vardı gayet hoş ve hızlı

ugurcan90

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Google translate veya Yandex Çeviri'den girebilirsin. Linki yapıştır, çeviri kutusundan tıklayarak gir. Üyeliklerde problem yaşar mısın bilemem ama bir dene...

Ya da Firefox'a anonymoX eklentisini kur, her yere girersin fakat hız biraz yavaşlar.
peki teşekkür deniyorum

o sürekli reklamları çıkan program değil mi ya? virüs gibi sevmem öyle şeyleri...

translate olmuyor sürekli dönüyor... (firefox kullanmıyorum son çağreye kalsın ffox)
d7w3f.jpg

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132

konsept

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Firefox ve Chrome tarayıcılarının böyle bir özelliği olması lazım. Firefox için : Tools > Options > Advanced > Network > Settings
Manual proxy configuration bölümüne internetten bulabileceğin bir proxy adresi girerek istediğin siteye girebilirsin. (örneğin, spys.ru/en)

ugurcan90

Asistan
Reaksiyon puanı
0
https://sslbrowser.com/ gir ve sayfadaki boşluğa girmek istediğin sitenin (veya google'ın) adresini yaz.
malesef başarısız

Firefox ve Chrome tarayıcılarının böyle bir özelliği olması lazım. Firefox için : Tools > Options > Advanced > Network > Settings
Manual proxy configuration bölümüne internetten bulabileceğin bir proxy adresi girerek istediğin siteye girebilirsin. (örneğin, spys.ru/en)

http://www.programlar.com/egitim/google-chrome-da-proxy-ayarlama/

siteen proxy değiştirmeyi bulup ordan bişeyler yazdım ama internete girmez oldu :(

ugurcan90

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sınırsız ve Ücretsiz VPN (IPgizleme ve engellenen sitelere girme)
Bu vpn servisinin hızı çok yüksek,
Ben indirip denedim, bir sorun yok, gayet iyi çalışmakta. kasma yok herkese tavsiye ederim.
Verdiğim linkte karşınıza çıkan download butonu
na tıklayıp indirebilirsiniz.

http://freevpn.thepiratebay.se/

Virustotal KONTROL
https://www.virustotal.com/file/cc03...27fd/analysis/

oldu ya la :D yeminle girdi de... bundan bişeyler olmasın usta virüs cart curt? ? biraz yavaş ama zararı yok. virus olmasın yetee

konsept

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam parantez içinde verdiğim adreste devamlı çalışan proxy adresleri veriliyor. Oradan takip edip, kendinize hızlı bir proxy adresi bulabilirsiniz.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Girmemen için yasak koyuyorlar zaten...

ugurcan90

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sınırsız ve Ücretsiz VPN (IPgizleme ve engellenen sitelere girme)
Bu vpn servisinin hızı çok yüksek,
Ben indirip denedim, bir sorun yok, gayet iyi çalışmakta. kasma yok herkese tavsiye ederim.
Verdiğim linkte karşınıza çıkan download butonu
na tıklayıp indirebilirsiniz.

http://freevpn.thepiratebay.se/

Virustotal KONTROL
https://www.virustotal.com/file/cc03...27fd/analysis/

bunu yükledikten sonra upload sitelerinden bişey indirilmez oluyor premium hesabı istiyor

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Girmemen için yasak koyuyorlar zaten...

İnternet özgür bir dünya değil mi? Benim kredi kartı bilgilerimi çalan virüsleri saçan bir internet sitesini benim güvenliğim için engellesin. Tamam son derece haklı. Ancak YouTube ya da sosyal medyası kapatılabilen, hükümetin oyuncağı bir kurum tarafından (BTK) yönetilen bir internet özgür değildir! Kimse elimden alamaz bu özgürlüğü!

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
İnternet özgür bir dünya değil mi? Benim kredi kartı bilgilerimi çalan virüsleri saçan bir internet sitesini benim güvenliğim için engellesin. Tamam son derece haklı. Ancak YouTube ya da sosyal medyası kapatılabilen, hükümetin oyuncağı bir kurum tarafından (BTK) yönetilen bir internet özgür değildir! Kimse elimden alamaz bu özgürlüğü!
hadi öyle olsun......

ugurcan90

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Sendenim +1

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu yöneticiler olduğu sürece daha çok özgürlüğünüz kısıtlanacak arkadaşlar!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Virtual Private Network (vpn) zararı ney bilen varmı eğer yoksa canavar gibi proğrama ben normal internetten daha hızlı giriyorum şuanda internete acil cvp verebilirmiyiz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yasak sitelere girmek istiyosanız sadece DNS değiştirin 4.2.2.1 4.2.2.4 DNS adresleini bunları yapın ondan sonra istediğiniz siteye giriş yapabilirsiniz engel olmadan :) :-* Birde bir sorum olucak ben bir şikette çalışıorum ve McAfee diye bir kıl program var ve her yere girmemi engelliyor bilgisayarım yönetici (ADMİNİSTRATOR) tarafından giriş yapılamadığı için DNS ayarlarını proxy ayarlarını değiştiremiyorum Hotspot kuramıyorum (Sadece Hotspot değil herhangi bir programı bile kuramıorum) lütfen bu konuda yardım edermisiniz ?

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Yasak sitelere girmek istiyosanız sadece DNS değiştirin 4.2.2.1 4.2.2.4 DNS adresleini bunları yapın ondan sonra istediğiniz siteye giriş yapabilirsiniz engel olmadan :) :-* Birde bir sorum olucak ben bir şikette çalışıorum ve McAfee diye bir kıl program var ve her yere girmemi engelliyor bilgisayarım yönetici (ADMİNİSTRATOR) tarafından giriş yapılamadığı için DNS ayarlarını proxy ayarlarını değiştiremiyorum Hotspot kuramıyorum (Sadece Hotspot değil herhangi bir programı bile kuramıorum) lütfen bu konuda yardım edermisiniz ?

Bilgi işlem bölümü ile iyi geçin :)