Yasak siteye nasıl girerim?

Bu konuyu okuyanlar

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
hot shield de virüs var tavsiye etmem eset virüs diyor siliyor bende,ama ff eklentisi stealthy di sanırım bu işe yarıyor,hepsini açıyor,yavaş açılırsa girilen site eklentiyi önce kırmızı sınra tekrar kırmızıya basığ yeşil olsun biraz daha hızlı dns olur genelde

oceceli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dns'ler bir yere kadar izin veriyor. Fakat hala bazı sitelere girilemiyor! Bi program buldum günlük kota veriyo, kota boyunca istediğiniz siteye girebiliyorsunuz. HotspotShield gibi DEĞİL! Ekranı reklamlarla doldurmuyor ve yavaşlamıyor. Normal internet hızınızda kullanıyorsunuz... Program linki: http://ow.ly/ioaEc

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Dns'ler bir yere kadar izin veriyor. Fakat hala bazı sitelere girilemiyor! Bi program buldum günlük kota veriyo, kota boyunca istediğiniz siteye girebiliyorsunuz. HotspotShield gibi DEĞİL! Ekranı reklamlarla doldurmuyor ve yavaşlamıyor. Normal internet hızınızda kullanıyorsunuz... Program linki: http://ow.ly/ioaEc

Adam akıllı konu hortlatsayadın ya.En azından bilgilenirdim yada gülerdim ama böyle gereksiz bir konuyu nie hortlatıyorsun açıklar mısın ?

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15

Adam akıllı link koyun yada hiç koymayın 10sn ye bekle sonra yönlendirsin sonra antivrüs uyarısı hep aynı oluyor bu yönlendirmeli linkler.

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
opera ve yandex'te turbo özelliği var çatur çutur :D

sql98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
208.67.222.222
208.67.220.220
open dns girmedigi site görmedim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Adam akıllı link koyun yada hiç koymayın 10sn ye bekle sonra yönlendirsin sonra antivrüs uyarısı hep aynı oluyor bu yönlendirmeli linkler.

Zevk olsun diye hortlatıyorum kardeşim.. Bahsettiğim program "Security Kiss" isterseniz google'da aratın virüs taraması yapın indirin. Dns'nin açamadığı siteleri açıyor. Tek kötü yanı 300 MB kota veriyor. (Üye olursanız tek sefere mahsus 1 gb) Bence o da yeterli .) O linki vermemin sebebi de belli. Saygılarımla...

oceceli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adam akıllı konu hortlatsayadın ya.En azından bilgilenirdim yada gülerdim ama böyle gereksiz bir konuyu nie hortlatıyorsun açıklar mısın ?
Zevk olsun diye hortlatıyorum kardeşim.. Linkini verdiğim program, "security kiss" dns'nin açamadığı siteleri açıyor. Hotspot shield gibi reklam yağdırmıyor + virüs yok. Yönlendirmeli link koymamın sebebi belli. Saygılarımla...

theley

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ktunnel tarzı sitelerde örneğin girdiği sitenin linkini alamaz. ama hotspot ile girdiği zaman linki alabilir.

ama sen hiç girme :)

zeren

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
bu dsn hala işe yarıyor.açmadıgı yasak site yok gibi.

Ali Uygur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ultrasurf programını kullanmanızı tavsiye ederim, tüm yasaklı sitelere girmenizi sağlıyor. bir de Hotspot Shield var ama onu denemedim nasıl olduğu konusunda bilgim yok, HotSpot Shield biraz yavaş deniyor.

Tepelii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hotspot biraz yavaş kalıyor bu işlerde ultrasorf deneyin ama yine de istediğiniz performansı alacagınızı düşünmüyorum ben

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Spotflux hotspot ve dns ayarlarını değiştiremiyorum programlar işe yaramıyor yukleyemıyorum

cagdasc

Asistan
Reaksiyon puanı
13
chrome tarayıcıma zenmate uygulasını indirdim artık hiç sorun yaşamıyorum :)
bir ara bedava dağıtıldığında cyberghost programını da kullandım ama zenmate daha uğraşmasız.