Yarına Alınmalık Telefon Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

onuronz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 1 senedir piyasayı takip ediyorum. Sonunda elime nakit olarak 1500 lira kadar geçti. Şimdi piyasadaki telefonları inceleyerek bana hangi modelleri önerirsiniz. Açıkça söylemek gerekirse ben geçen seneden beri note 2 aşığıyım o yüzden objektif olarak modellere bakamadığımı fark ettim. Tavsiyelerinizi büyük heyecanla bekliyorum.İyi akşamlar dilerim.

i.akilli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG NEXUS 5 ya da LG G2 ikisinden birini gönül rahatlığıyla alabilirsin. nexus android güncellemesi çıktığında ilk alacak telefondur en önemli artısı bu. bir diğeride yalın android kullanılmaktadır bu da pil ömrünü arttırmaktadır. g2 de ise lg nin kendi arayüzü bulunmaktadır kendine ait özellikler programlar. nasıl kullanmak istediğin sana kalmış. Bana kalsa yalın bir şekilde android kullanmak ve en hızlı güncellemeyi alabilmek için nexus 5 derim internette incelemelerini izleyebilirsin.

Gs_Li

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 1 senedir piyasayı takip ediyorum. Sonunda elime nakit olarak 1500 lira kadar geçti. Şimdi piyasadaki telefonları inceleyerek bana hangi modelleri önerirsiniz. Açıkça söylemek gerekirse ben geçen seneden beri note 2 aşığıyım o yüzden objektif olarak modellere bakamadığımı fark ettim. Tavsiyelerinizi büyük heyecanla bekliyorum.İyi akşamlar dilerim.
Lg G2 Daha Ucuz İstiyosan GM discovery 16gb :)

onuronz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle teşekkür ediyorum Mr. Akıllı :yes:. Nexus benim de performans olarak beğendiğim bir telefon ancak lg hala ısınamadığım bir marka.Lg dışında benim aklımda bulunan S4 ACTİVE hakkındaki yorumunuz nedir ?

Gs_Li

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle teşekkür ediyorum Mr. Akıllı :yes:. Nexus benim de performans olarak beğendiğim bir telefon ancak lg hala ısınamadığım bir marka.Lg dışında benim aklımda bulunan S4 ACTİVE hakkındaki yorumunuz nedir ?
kardeşim lg g2 al arkana bile bakma gözünü yum git lg g2 al hemen alısırsın . tanıdıgımda var gerçekten iphone 5c almasaydım ondan alırdım kesn.

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Note 2 boyutunda ama çok daha özellikli bir telefon istiyorsan General Mobile Discovery Elite çıkacak birkaç aya. Duymuşsundur özelliklerini.

onuronz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Goldda da şu an indirimli olarak G2 1449 a inmiş durumda benim gibi olanların aklında bulunsun.Bu arada ben 1 mesaj yazarken diğer arkadaşlar da cewap yazmış hepinize teşekkür ediyorum :D

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Btsony'de 1499 TL SONY Xperia Z1 Compact. Ben z1c tavsiye ederim.

hakanmelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Z1 de güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Incede derim. Ya 2. El temiz bir note 3

onuronz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkinci el telefonlara pek güvenim olmuyor ne yalan söyleyeyim :( Bir de ekran boyutları 4.8 ve üstü olmasını istiyorum. Belirttiğiniz z1 compact filan o yüzden pek uymuyor bana diyebilirim. Aslında başından beri en çok sony xperia Z1 istiyordum ancak fiyatı bildiğiniz gibi en yüksek android cihaz Note 3 gibi.

hakanmelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Compact derken tam olarak neyden bahsediyosun? Htc one de güzel cihaz ona da bakabilirsin

Gs_Li

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Goldda da şu an indirimli olarak G2 1449 a inmiş durumda benim gibi olanların aklında bulunsun.Bu arada ben 1 mesaj yazarken diğer arkadaşlar da cewap yazmış hepinize teşekkür ediyorum :D
kardeşim artık peşin satıldıgı için kampanya çok olur :D

onuronz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben yanlış mı anladım acaba? z1c z1 compact olmuyor mu:blush:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu LG G2 nin özellikleri hakikaten note 3 ten bile dahi iyi incelediğim kadarıyla. Lgfobya geçecek gibi görünüyor.Bu arada önerenleriniz arasında kullanan var mı?

i.akilli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben samsunglara hiç bakmıyorum bile bana çok kalitesiz gözüküyo ekranı benlik değil amoledlere ısınamadım bir türlü çevremde kullanan çok ama tavsiye etmiyorum. bazı arkadaşlarında dediği gibi 4,3 inch ekran küçük gelmezse ve bekleyebilirim diyosan z1 compact satışa çıkmasını bekle o piyasaya çıktıktan sonra piyasadaki en iyi telefon o olur. z1 compact taki donanım ve 720p ekran performans patlaması yapar. 2300 mAh bataryada cabası yeterde artar bile :)

alttaki mesajını sonradan gördüm küçük ekran istemiyorsan dediğim gibi lg g2 ya da nexus 5 her iki telefonun da internette detaylı incelemeleri mevcut burada başka site isimleri vermek istemem karşılaştırmaları bile var bakabilirsin "nexus 5 vs lg g2" yaz bulursun.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
@onuronz
Telefonu yarın almak istiyorsan o fiyata LG G2 ve Nexus 5 var. Benim sana tavsiyem kesinlikle LG G2 al.

onuronz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kimse s4 active e yorum yapmamış özel bir neden war mı acaba? fiyat olarak da 1449 tl + 100 tl hediye çeki veriyor teknosa ve bu durum kafamı karıştırıyor.:helpsmilie:

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
nexus 5 bakabilirsin kardeş hem şarj hemde performans bakımından iyidir.

eddie dean

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Acaba "öbürkü gün'e alınmalık telefon tavsiyesi" daha mı farklı oluyor?

asder55

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Aynı araştırmaları bende yaptım nexsus için saf android falan deniyor ancak artırılabilir hafıza sıkıntısı ve güncelleme desteği sorunu olduğunu duydum yani güncellemeyi kısa bir süre alacakmış.İphone içinse özelliklerine göre çok fiyat isteniyor.Bir ara nokia 1020 ye takmıştım yalnız windows phone işletim ssteminin eksik yönleri çok fazla olduğu için soğudum.Casperlara baktım fiyatına göre fena özellikler sunmuyor ancak onunda teknik servisi problemliymiş diye okudum.Genaral mobile linde ekran sorunları çıkıyormuş.Derken Özellik olarak galaksy s4 ile s3 arasında kaldım.S4 gereksiz bir sürü sensörle donatılmış ve 13 mp kamera 2 gb ram s3 8 mp kamera ve 1 gb ram (bu arada önemli olanın lens olduğunu heryer bangır bangır bağırıyor) s4 1400 1500 civarı s3 1000 1100 civarı o kadar parayıda bir telefona vermek istemediğimden s3 aldım problemsiz bir şekilde kullanıyorum...

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Benim forumdaki yorumlarımı okursan G2 hakkında daha fazla fikir ve bilgi sahibi olabilirsin. 1500'e G2 alınır. S4 active'den uzak dur diyorum sadece. G2 varken S4'ün uzağından bile geçilmez. Ama gold'a pek güven olmaz. Başka mağazadan al bence. Vatan'da distribütör garantili 16GB G2 1500TL.

onuronz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar son olarak g2 daha yakın geliyor diyebilirim. İstanbul bilişimden almayı düşünüyorum.Son olarak İstanbul Bilişim hakkındaki yorumlarınız nelerdir acaba :D ? Bu ürün resmi distribütör garantisi altındadır. ibaresi olanıyla:biggrin:

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432

onuronz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Usta her yerde war sorunlar :D

qwerty67

Asistan
Reaksiyon puanı
0

S4 Active bende bi heyecanla aldım. Telefonu suya soktum ve su geçirdi. Neredeyse elimde kalıyordu ama garantide yaptılar. Daha Android 4.3 bile gelmedi, 4.2.2 de şuan. Kamera iyi ama TFT ekran ile berbat. Nasıl böyle bi telefon aldım ben bile inanamıyorum. Bence LG G2 al derim. Su geçirmezlik için alıcaksan Sony Xperia Z1.