Yarın telefon alacağım limit 6000 tl

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Eneskocmn

Üyecik
Arkadaslar merhaba bende iphone 7 Plus vardı Onu ben dün bir arkadaşa sattım 3500 liraya şimdi yeni telefon almam lazım androide gecsemi bilemedim 6 bine kadar alabilme imkanim var ne onerirsiniz?

Leand

Profesör
Ben arka filan demez xr alırdım sizde sanırım tasarım ve kullanım zevki arıyorsunuz o zaman s10+ alınır.

astegon

Profesör
6000'e acıyın bence de.

Tamam para sizin.
Tamam bize b*k yemek düşer belki

Ama lütfen, lütfen, lütfen. Sadece 2-3 yıl kullanacağınız ve diğerleri ile aralarında büyük fark olmayan bir cihaza 5-6 bin vermeyin lütfen.

Orta seviye 2000+ civarında nefis cihazlar var.

Arma*

Asistan
o ekran gövde oranına o kadar para verilmez hacım
Aga yanlış anlama da tutturmuşsunuz bir gövde oranı, kim 8 Plus dese herkes gövde oranına takılıp kalıyor, ben bugün 8 Plus aldım çerçevesinden tut gövde oranına kadar hem çok şık bir cihaz hemde gayet güçlü performansa sahip, benim hoşuma gidiyordu çerçeveli cihazlar bende 8 Plus aldım, ama dersen 8 Plus 6000TLyi hak etmiyor diye o zaman hak veririm haketmiyor ama tercih zevk meselesi işte neyse

@ardagrbz

Asistan
Aga yanlış anlama da tutturmuşsunuz bir gövde oranı, kim 8 Plus dese herkes gövde oranına takılıp kalıyor, ben bugün 8 Plus aldım çerçevesinden tut gövde oranına kadar hem çok şık bir cihaz hemde gayet güçlü performansa sahip, benim hoşuma gidiyordu çerçeveli cihazlar bende 8 Plus aldım, ama dersen 8 Plus 6000TLyi hak etmiyor diye o zaman hak veririm haketmiyor ama tercih zevk meselesi işte neyse
Şık mi o çerçevelerle mi ? Samsung şıklık konusunda başyapıttır. Ayrıca günümüzde artık ekran kasa oranı çok büyük bir etken.Senin tercihin saygı duyarım ama 8 plus ağır ve hantal bi cihaz. Performans konusunda diyecek yok apple bu işin en iyisi zaten.

stat counter