Yarın telefon alacağım limit 6000 tl

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Eneskocmn

Üyecik
Arkadaslar merhaba bende iphone 7 Plus vardı Onu ben dün bir arkadaşa sattım 3500 liraya şimdi yeni telefon almam lazım androide gecsemi bilemedim 6 bine kadar alabilme imkanim var ne onerirsiniz?

progamer7206

MİTSUBİSHİ LANCER EVOLUTİON IX
Arkadaslar merhaba bende iphone 7 Plus vardı Onu ben dün bir arkadaşa sattım 3500 liraya şimdi yeni telefon almam lazım androide gecsemi bilemedim 6 bine kadar alabilme imkanim var ne onerirsiniz?
Android olarak Samsung Galaxy S10, İos olarak İPhone XR öneririm.

Leand

Dekan
Ben arka filan demez xr alırdım sizde sanırım tasarım ve kullanım zevki arıyorsunuz o zaman s10+ alınır.

astegon

Profesör
6000'e acıyın bence de.

Tamam para sizin.
Tamam bize b*k yemek düşer belki

Ama lütfen, lütfen, lütfen. Sadece 2-3 yıl kullanacağınız ve diğerleri ile aralarında büyük fark olmayan bir cihaza 5-6 bin vermeyin lütfen.

Orta seviye 2000+ civarında nefis cihazlar var.

Arma*

Asistan
o ekran gövde oranına o kadar para verilmez hacım
Aga yanlış anlama da tutturmuşsunuz bir gövde oranı, kim 8 Plus dese herkes gövde oranına takılıp kalıyor, ben bugün 8 Plus aldım çerçevesinden tut gövde oranına kadar hem çok şık bir cihaz hemde gayet güçlü performansa sahip, benim hoşuma gidiyordu çerçeveli cihazlar bende 8 Plus aldım, ama dersen 8 Plus 6000TLyi hak etmiyor diye o zaman hak veririm haketmiyor ama tercih zevk meselesi işte neyse

@ardagrbz

Doçent
Aga yanlış anlama da tutturmuşsunuz bir gövde oranı, kim 8 Plus dese herkes gövde oranına takılıp kalıyor, ben bugün 8 Plus aldım çerçevesinden tut gövde oranına kadar hem çok şık bir cihaz hemde gayet güçlü performansa sahip, benim hoşuma gidiyordu çerçeveli cihazlar bende 8 Plus aldım, ama dersen 8 Plus 6000TLyi hak etmiyor diye o zaman hak veririm haketmiyor ama tercih zevk meselesi işte neyse
Şık mi o çerçevelerle mi ? Samsung şıklık konusunda başyapıttır. Ayrıca günümüzde artık ekran kasa oranı çok büyük bir etken.Senin tercihin saygı duyarım ama 8 plus ağır ve hantal bi cihaz. Performans konusunda diyecek yok apple bu işin en iyisi zaten.

stat counter