Yarın alınıcak LG tv önerisi yardım.

Bu konuyu okuyanlar

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Bizde Geçen Sene Aldık 47LA660S Modeli Var Kesinlikle Tavsiye Ederim Çok İyi Bir Televizyon

İlkerYerli

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Hayırlı olsun bir de lg telefonun varsa keyfi öyle çıkıyor :)

Lepidoptera

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Aldınız mı acaba televizyonu ? Bende almayı düşünüyorum bundan ayrıca akıllı kumandalı mı yoksa klavyeli mi aldınız? Yoksa sadece televizyon mu ?

İlkerYerli

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aldınız mı acaba televizyonu ? Bende almayı düşünüyorum bundan ayrıca akıllı kumandalı mı yoksa klavyeli mi aldınız? Yoksa sadece televizyon mu ?
Televizyon çarşamba günü(yarın) elimize ulaşacak. İnternette yanında,film kartı,akıllı kumanda veya klavye veriyor gösteriyordu. Yetkiliye sorduğum da var mı diye geçen haftaydı o kampanya bitti dedi. Alınca da düşüncelerimi söyleyeceğim. :)

Lepidoptera

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Televizyon çarşamba günü(yarın) elimize ulaşacak. İnternette yanında,film kartı,akıllı kumanda veya klavye veriyor gösteriyordu. Yetkiliye sorduğum da var mı diye geçen haftaydı o kampanya bitti dedi. Alınca da düşüncelerimi söyleyeceğim. :)

Almış olduğunuz televizyonun aynısını cuma veya cumarsi alacağım teknosadan. İnşallah bitmemişdir o kampanya. Ya televizyonu alınca yanında illa ki akıllı kumanda veriyorlardır heralde orda göstermese bile.

İlkerYerli

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Almış olduğunuz televizyonun aynısını cuma veya cumarsi alacağım teknosadan. İnşallah bitmemişdir o kampanya. Ya televizyonu alınca yanında illa ki akıllı kumanda veriyorlardır heralde orda göstermese bile.
Akıllı kumanda kutunun içinden çıkmıyor. Yav ben aldığımda sordum içinden akıllı kuman da çıkmıyor. Normal kumanda çıkıyor.http://www.teknosa.com/urunler/110250540/lg-an-mr400-sihirli-kumanda bundan çıkmıyor.

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
bende LG B670V modelini almıştım 1 ay önce 1900'e , o yüzden elektronik ürünleri için teknosa vs gibi bilindik yerler iyi fiyat farklı geçiriyor.

Elindeki TV de oldukça başarılı yarı yolda bırakmaz pişman olmazsın.

[h=3][/h]

İlkerYerli

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende LG B670V modelini almıştım 1 ay önce 1900'e , o yüzden elektronik ürünleri için teknosa vs gibi bilindik yerler iyi fiyat farklı geçiriyor.

Elindeki TV de oldukça başarılı yarı yolda bırakmaz pişman olmazsın.

İnşallah. :). Tv'yi bugün kurmaya gelicekler. Çanaktan gelen lnb kablosunuda bağlarlar mı?

İlkerYerli

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tv geldi. Fotoğrafları acele çektiğim için kötü çıkmış olabilir. Taze taze sunuyorum size kutu içeriğini de servis gelince çekeceğim. :)

1-

2-
Yanda ki kutu da almış olduğumuz sehpası.

3-

4-

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
İnşallah. :). Tv'yi bugün kurmaya gelicekler. Çanaktan gelen lnb kablosunuda bağlarlar mı?

onu bağlamakta bişi yok lnb yerine deliğine sokuyorsun oluyor :)

lnb yi bağlayabilmen için bir tv yada uyducuya git orda 1tl ye ufak bi aparatı var onu al , bağlarlar.

Lepidoptera

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Hayırlı olsun. Duvara mı montelettiriyorsunuz ? Yanında ne getirdiler ? Kumanda falan gözlük neler var ? Siz klavyeli olanı seçmiştiniz.

İlkerYerli

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hayırlı olsun. Duvara mı montelettiriyorsunuz ? Yanında ne getirdiler ? Kumanda falan gözlük neler var ? Siz klavyeli olanı seçmiştiniz.
Tv sehpasına monte ettiler. Yanında gözlük x2, nfc etiketi, temizleme bezi getirdiler. Benin aldığım da klavye kampanyası yoktu ondan sadece televizyon geldi.

Lepidoptera

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kumanda Akıllı kumanda değil mi ?
Yani şundan ;
lg-anmr300-sihirli-kumanda-magic-motion.jpg

Ayrıca televizyon kurulu bir şekilde fotoğraf çekip yollayabilir misiniz ? :) Sizide yorduk ama çok sağolun , tabii bu kadar pahalı bir ev eşyası alınacağı zaman insan ister istemez bütün ayrıntıları bilmek istiyor. :)

İlkerYerli

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kumanda olarak sadece bu geldi. Senin dediğin kumanda ayriyetten satılıyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

En geç yarına yeni bir konu açıp fotoğraflı incelemesini daha iyi fotoğraflarla paylaşıp, yapacağım. :)

Lepidoptera

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Hocam bir de bugün kurulum yapanlar akım korumalı priz almamı istediler işte voltaj azalıp yükselirse veya elektrip gidip gelirse tv ye zarar veriyormuş . Sen aldın mı ?