Yarın alınacak telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yarın alıcam beyler onun için çok acil karar vermem lazım

Eğlenceli uygulamaları olan
Oyunsuz kalmayacağım bol oyun yükleyebileceğim
Mesajlaşmaya uygun olan
Batarya süresi iyi giden
İnternette rahat gezebileceğim
Klavyeliden yana tercihim ama klavyesizde olur telefon önerilerinizi bekliyorum..

Bütçe 450-500 TL.

Şimdiden teşekkürler.

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
xperia x8. geçen hafta aldım. go launcher falan derken telefon cillop gibi oldu. internette dolaşmak gayet kolay. ama şarj malesef pek iyi değil. Andridli telefonlar kronik sorunuymuş. Batarya sanırım şarj oldukça kendine geliyor. İlk aldığımda o kadar kurcalamama rağmen 1 gün gidiyordu. Bugün farkettim biraz daha iyi, dün sabah şarj etmiştim şimdi %45'de. 5-6 görüşmem oldu. 15 dakikalık internet ve 1 saatlik angry birds oynama (deli etti beni bu oyun nerden yüklediysem, çekirdek gibi) tema denemeleri falan, iyi gibi... Teknosa'da 499 lira. Kredi kartın maestro ise %10 luk bir indirim yapıyorlar. Öyle yani. Benim de bütçem bu kadardı, çok araştırdım, sanırım en mantıklı seçimi yaptım.

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kredi kartı kullanmıyoruz nakit ödeyeceğim.Aldım bi köşeye teşekkür ederim baya oyun oynar mıyım bu telefonda eğlenceli uygulamalar falan var mı?

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Android markette çok oyun var seç beğen al. NFS Shift yükledim ben mesela... Android market yeter sana merak etme.

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tamam başka önerisi olan var mı.

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
biraz daha kıy parana Sony ericson x10 Hd al.

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Son kararım ikisi arasında

Samsung Galaxy Gio mu
Xperia X8 mi

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Gio'nun bir çok özelliği x8 den daha iyidir

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hangi mağazada daha ucuz peki bu Galaxy Gio . internetten almayacağım gidip nakit ödeyeceğim.

--- Mesaj Güncellendi ---

Xperia X10 Mini Pro mu alayım
Samsung Galaxy Gio mu beyler?

Bimekste yüzde 25 indirim varmış ikisinden birini alıcam bimeksten birazdan

Nativist

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ben olsam o bütçeye biraz daha eklerim veya biraz beklerim daha üstün bir cihaz alırım. Ekran çok ufak. :huh:

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Dün gece ben sana yazmıştım :( mesajım gelmemiş :S neyse huwai ideos x5 bence senin isteklerini karşılar diye düşünüyorum..

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Beyler abim bekliyo şimdi çıkıcaz evden son durum nedir?? huwai ideos x5 ne kadar

--- Mesaj Güncellendi ---

Beyler acil zaman kısıtlı ne diyorsunuz

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Peki Galaxy Gio ve Xperia X10 Mini pro bu ikisinden hangisi daha iyi her konuda?

Premium1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Galaxy Gio: 569,00 TL

Sony Ericsson Xperia X8: 450 TL

Tasarım olarak samsung daha güzel

Sony biraz kalın kalıyor samsung'a göre

İşlemci olarak samsung daha iyi 800 mhz sony 600 mhz

Bana göre Samsung...

Nativist

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Karar sizin ama tekrar söyleyeyim biraz bekleyip güzel karar vermek daha iyi olur.

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
x8 değil x10 mini pro alıcam ben. veya galaxy gio

Nativist

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Hafiften bütçeyi biraz daha arttırırsak neo v alabiliriz sanki. :)

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
600 TL'ye Teknosadan Gio aldım arkadaşlar..Kabını açmadım bi etiket var onu yırtmadan geri götürürsem paramı geri alabiliyorum..Nasıl sizce kazık yedim mi?

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
600 TL'ye Teknosadan Gio aldım arkadaşlar..Kabını açmadım bi etiket var onu yırtmadan geri götürürsem paramı geri alabiliyorum..Nasıl sizce kazık yedim mi?
bende bunualmayı düşünuyorum.bende teknosada sordum 599 tl dedıler.ama bazen teknosanın kampanyası oluyor.ozman fıyatlar ınıyor.teknosanın dışında normal teelfonculara sordum 550 tl dıyorlar

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Hafiften bütçeyi biraz daha arttırırsak neo v alabiliriz sanki. :)
Bence de Sony Ericsson XPERIA Neo V güzel bir tercih olurdu. İşlemci 1Ghz, grafik birimi diğerlerinden iyi Adreno205 ve ekran çözünürlüğüde gayet iyi (480x854 3.7"). Android 4 ICS güncellemesi gelecek. Nakit fiyatı 700TL, kredi kartı ile 725TL. Eğer etiketi açmadıysan ve 100TL daha verebiliyorsan tercih edebilirsin. Açtıysan dert etme, gioda iyi.

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Gioda da baya oyun eklenti var dimi...Birde 600' iyi almış mıyım ? Kazık mı yoksa.

Nativist

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Aslında bu aceleyi anlayamadım. :huh: Telefoncudan aldıysan geri vermesi zor artık. Alır da nasıl alır. Üstüne bir 100 lira daha koysaydın temizinden SE Neo v alsaydın daha iyi olurdu bence. :closedeyes: Ayrıca o ekran boyutu fazla küçük değil mi? Bi Media Markt'a gidip telefonları eline alsaydın daha iyi karar vermiş olurdun. Yine de telefonunu sevmeye bak bence, başka bir çözüm gözükmüyor. Hayırlı olsun bu arada. :)

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Teknosadan aldım paketi daha açmadım geri verip paramı geri alabiliyorum yani :)

Gidip baktım hepsine zaten bütçeme uygun en iyi bu vardı

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Tavsiye edilenlerin hepsi android olduğu için hepsinde hemen hemen aynı oyunları kurabiliyorsun. Tabi yüksek donanım isteyen oyunları tam performanslı oynaman mümkün olmaya bilir. Onlarda zaten 1000-1500TL lik telefonların işi.

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Abiler şuan felaket derecede bozuk durumda ******* forumda eleman 490TL'ye link verdi Galaxy Gio satan yer içime oturdu birden.Geri versem mi napsam kafam karıştı yahu..

Nativist

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Hı teknosa ise durum daha da karışık. :D Yedi iş günü içinde iade hakkın var, geri almamak için direnirlerse olay çıkarmaya bak. :closedeyes: Bütçe konusuna gelince son kez aynı şeyi söyleyeyim yine, biraz bekleyip üstüne para koy ve seni usandırmayacak, yenilikleri sürekli devam edecek bir cihaz almaya bak.

Hazır android kullanıcı olmuşken blip.me uygulamasını öneririm, boşa sms paketi yapmana gerek yok. :dil:

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hayır 1 ay süre var değiştirmem için :) Teşekkürler..