Yardımcı olur musunuz lütfen ?

Bu konuyu okuyanlar

BiDeriBiKemik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim tshirt baskı hakkında hicbir bilgim yok öncelikle.Bir arkadasim icin hediye.Baskılı tshirt yaptiracagim.Fakat ustunde istedigim bir soz yazacak.
Asagida resmini koydum.

http://i.hizliresim.com/9G9lRk.jpg

Ben bu sözü siyah bir arkaplana yazıp yazıcıdan çıkartmam mı lazım,yoksa bunu baskı yapan kişiye göstersem o halleder mi ? Ne yapacagım hakkında bir fikrim yok,bana detaylı bir şekilde söyler,anlatir misiniz.Baskı yapan kisiye bu fontta bu sözü baski yapmasini soylesem yeterli oluyor mu ?
Siteye yeni üye oldum bu arada,hepinize selamlar.Kusura bakmayın bu işlerden anlamıyorum,pek sosyal biri de değilim,ney nasıl yapılır ne yapmam gerek bilmiyorum,cahilliğime verin..

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Bunu baskı işini genelde fotoğrafçılar ve baskıcılar ve büyük matbaalar yapıyor. Bu şekilde yaptırabilirsiniz ücretide genelde uygun oluyor 20-30 tl civarı.

BiDeriBiKemik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunu baskı işini genelde fotoğrafçılar ve baskıcılar ve büyük matbaalar yapıyor. Bu şekilde yaptırabilirsiniz ücretide genelde uygun oluyor 20-30 tl civarı.
Teşekkürler yardımcı olduğunuz için,fakat baskı yapan kişiye bu linkini verdiğim fotoyu göstersem hallederler mi linkteki gibi yaparlar mı ?

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Teşekkürler yardımcı olduğunuz için,fakat baskı yapan kişiye bu linkini verdiğim fotoyu göstersem hallederler mi linkteki gibi yaparlar mı ?

Rica ederim görevimiz. Bu resimi göstermeniz yeterli olucaktır sadece yazı olduğu için onların işi olduğu için bu kolayca yaparlar.