Yardımcı Kaynak Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
10.sınıf için 40 tl civarlarında (40 ve altı olursa daha iyi olur tabide) güncel bir matematik test kitabı önerirmisiniz.ÜçDörtBeş TYT almıştım 10.sınıf için çok az yer var işimi görmüyor bende onun için sadece 10.sınıf kitabı istiyorum sevviye olarak ne basit ve zor olsun orta halde iyi bir kitap önerirseniz sevinirim.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
-Çap
-Karekök
-Yayın denizi
-Bilgiyolu (Bunda ab ve bc vardı. Kendin bakarsın hangisi sana uygun düzeydeyse ondan başlayabilirsin. Ama fazla zorunu alıp da can sıkmaya gerek yok. Takıl işte :))
Tyt kitapları için 10. sınıf erken gibi. Konuyu pekiştirmen lazım ki bunın için o sınıfın kitaplarını, fasiküllerini almalısın.
Eba kazanım testleri yayınlıyor her sene. Onları da yazdırabilirsin;)

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
-Çap
-Karekök
-Yayın denizi
-Bilgiyolu (Bunda ab ve bc vardı. Kendin bakarsın hangisi sana uygun düzeydeyse ondan başlayabilirsin.)
Tyt kitapları için 10. sınıf erken gibi. Konuyu pekiştirmen lazım ki bunın için o sınıfın kitaplarını, fasiküllerini almalısın.
Evet eba önemli önce eba meb kazanım testleri

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
-Çap
-Karekök
-Yayın denizi
-Bilgiyolu (Bunda ab ve bc vardı. Kendin bakarsın hangisi sana uygun düzeydeyse ondan başlayabilirsin.)
10.sınıf bil fen çok mu zor oluyor alsam zorlanırmıyım?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
10.sınıf için 40 tl civarlarında (40 ve altı olursa daha iyi olur tabide) güncel bir matematik test kitabı önerirmisiniz.ÜçDörtBeş TYT almıştım 10.sınıf için çok az yer var işimi görmüyor bende onun için sadece 10.sınıf kitabı istiyorum sevviye olarak ne basit ve zor olsun orta halde iyi bir kitap önerirseniz sevinirim.

Karekök
Palme
Endemik yayınlarını öneririm. Kendim de şuan çözüyorum?.
Karekök’ün MPS’si, Palme’nin Soru bankası, Endemiğin de Geometri kitapları kaliteli, şimdiden iyi çalışmalar...

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
10.sınıf bil fen çok mu zor oluyor alsam zorlanırmıyım?
Onu hiç bilmiyorum ya. Arkadaşlarında varsa bakabilirsin. ;)
Karekök iyidir ya 10. sınıfta. İçinde konu da olsun dersen Esen'e bakabilirsin. Konu özetli soru bankası olana.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bi zamanlar ZTV vardı, derslerini bulursan yardımcı olabilir sana. Video dersler şeklinde gayet güzel anlatımlar mevcuttu ama internette şu an yok galiba...

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
10. sınıfta 10. sınıfı adam akıllı , tam öğren . 2019 basım güncel paraf yayınları yeni bir yayın olduğu için güncel soruları var bakabilirsin .
Mesaj otomatik birleştirildi:

345 , bilgi sarmalı , çap da güzeldir .

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
10. sınıfta 10. sınıfı adam akıllı , tam öğren . 2019 basım güncel paraf yayınları yeni bir yayın olduğu için güncel soruları var bakabilirsin .
Mesaj otomatik birleştirildi:

345 , bilgi sarmalı , çap da güzeldir .
345 güzelde tyt kitabında 10.sınıf'a 400 sayfadan 60 sayfa yer ayırmışlar 10.sınıf kitabıda pek iyi değil.Matematikte karekök alıcak gibi oldum ama tam karar veremedim.