Yardım edin babam beni hep dövüyor! Bu akşam da dövecek!

Bu konuyu okuyanlar

salih123s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar ben salih 13 yaşındayım babam beni hep dövüyo çok kızgın alkolik fln da değil hep de derslerim yüzünden nabıcam bu akşam da dövcek derslerim kötü diye dedi ki : ben seni yıl sonunda görcem 15 gün kaldı zaten o zaman gör dedi bu akşam kesin dövcek lütfen yardım edin

belki yanlış yere açmış olabilirim affedin:crying:

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Ciddi isen, öğretmenlerine söyle olmadı git bir polise.
Sdn toplanıp babanı mı dövsün ? nasıl yardımcı olalım sana ?

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Bu saatte ayakta durma, git yat... Uyurken de dövüyor mu ? Dövüyorsa aman diyim öyle bir şey yapma, en azından gardını alabileceğin başka bir yöntem bul. Ya da yatağın içine yastığı doldur, yatakta yastık yatsın sen yerde yat. Yastığı iki döver rahatlar.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
footer_logo.png

Evinizde şiddet görüyorsanız, ya da şiddet gören birilerini tanıyorsanız lütfen bizi arayın.
footer_tel.png

http://aileicisiddeteson.com/acil-yardim-hatti-33/

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
sosyal yardimlar var ama bence gerek yok... o senin iyi okumani istiyo ama dovmekle de olmaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Öncelikle derslerin neden kötü bunu söylemen lazım çalışıpta mı yapamıyorsun yoksa çalışmıyor musun? İkinci olarak 2 türlüde derslerin kötü olduğu için babanın sana şiddet uygulaması kesinlikle ve kesinlikle yanlış ama sende babamdır dövecek yapacak birşey yok diyemezsin ama sana al eline sopa babana dal veya polise git diyemeyiz sonuçları bazen çok daha kötü oluyor polise gitmenin.Öğretmenlerinle konuşmayı dene ayrıca annen bu duruma sessiz mi kalıyor babana yapma demiyor mu yoksa oda mı seninle aynı şekilde şiddete maruz kalıyor? Dediğim gibi öğretmenlerine bu durumu yalnızken aç ve babanı okula çağırıp konuşmalarını iste konuşma yapıldıktan sonra daha kötü olur veya aynı şekil devam ederse 656 96 96 numarasını ara yada bir arkadaşını yanına alarak polise git

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Açıkçası ben inanmadım. hala da inanmıyorum.
Okullarımız artık eskisi kadar kötü değil. Her okulda rehber öğretmeni var, her sınıfın sınıf öğretmeni var.
Öğretmenlerin çoğu bu konuda duyarlıdır. Özellikle kadın öğretmenler hemen müdahale etmek isterler.
13 yaşında bir çocuğun aklı da yabana atılacak bir şey değil, her şeyin farkındadır.
Eğer gerçekten dayak yese "gerçek" anlamda birilerinden yardım isteyebilir.
Eğer küçüğün diyecek bir şeyi yoksa konu kapatılsın bence.
@salih123s in art niyetli olduğuna inanıyorum, amacı kendini eğlendirmek.

Sahin6134

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Malesef bende o sorunu yasiyorum banada yardim lazim elimde olsa kiralik katil tutucam nolur yardim edim

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Son düzenleyen moderatör:

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Polisi arayın gelip babanızı karakola götürsünler bi ifadesini alsınlar ondan sonra inşallah düzelir...Tabi tam tersi etki yapıp beni neden şikayet ettin deyip daha da kızabilir ama denemeden bilemezsin...En iyisi polis...

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Malesef bende o sorunu yasiyorum banada yardim lazim elimde olsa kiralik katil tutucam nolur yardim edim
Arkadaşım önce hatayı kendinizde bir arayın makul düşünün ne intihar nede karşı tarafı öldürtmeye çalışmak çözüm olmaz sizide hem bu dünyada hem ahirette sizi kurtarmaz.

Son düzenleyen moderatör:

leytocan04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bi çocuk bu 13 yaşında ve şiddet gördüğünü söylüyor babası eğer kendi çocuğuna hem psikolojik hemde fiziksel şiddet uyguluyorsa çocuğun kendine güveni azalmış demektir emin olun bu ggibi çocuklar kendi ne olan seygınlığını tekrar kazanmak için şiddetile yaklaşacaktır toplumlara bence yardım edelim ben varım kardeşim sen babana ulaşabileceğim bi numara ver ben güzel b,ir dille uyarim .......ulan kendi çocuğunuz lan sevg,inizi belli etseniz ne olacak bide biz insanız diye geçiniyonuz insan kendi parçasına şiddet uygularmı

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
arkadaşlar bi çocuk bu 13 yaşında ve şiddet gördüğünü söylüyor babası eğer kendi çocuğuna hem psikolojik hemde fiziksel şiddet uyguluyorsa çocuğun kendine güveni azalmış demektir emin olun bu ggibi çocuklar kendi ne olan seygınlığını tekrar kazanmak için şiddetile yaklaşacaktır toplumlara bence yardım edelim ben varım kardeşim sen babana ulaşabileceğim bi numara ver ben güzel b,ir dille uyarim .......ulan kendi çocuğunuz lan sevg,inizi belli etseniz ne olacak bide biz insanız diye geçiniyonuz insan kendi parçasına şiddet uygularmı
2013 yılında yazılmış ama

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
O çocuk artık 19 yaşında :D .