Yaptığım APK yı nerede paylaşabilirim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ahmet ÇAĞLAR

Üyecik
Teşekkürler ama ben ücretsiz bir site arıyorum

Teşekkürler ama ben ücretsiz bir site arıyorum
Öyle bir site yok. Kendi sosyal hesaplarınız vb paylaşırsınız fakat insanlara güven veremezsiniz virüs vb konularda. Size böyle bir imada bulunmuyorum yanlış anlaşılmasın ama durum bu.

Ya büyük geliştirici olacaksınız örneğin epic gamesin fortniteyi Google play dışı yayınlaması gibi. Ya da Google playe yükleyeceksiniz.

Ahmet ÇAĞLAR

Üyecik
Öyle bir site yok. Kendi sosyal hesaplarınız vb paylaşırsınız fakat insanlara güven veremezsiniz virüs vb konularda. Size böyle bir imada bulunmuyorum yanlış anlaşılmasın ama durum bu.

Ya büyük geliştirici olacaksınız örneğin epic gamesin fortniteyi Google play dışı yayınlaması gibi. Ya da Google playe yükleyeceksiniz.
Ben bir Cepde.net ' buldum onda paylaştım şimdi

Ahmet ÇAĞLAR

Üyecik
Cepde kaarlı sitesine giriş artıyor ben kaarlıyım uygulamam indiriliyor KAZAN-KAZAN

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
Uygulamaya çok emek verdiyseniz ve ona güveniyorsanız 25$ ben olsam verirdim. Sonuçta legal bir platformda yayınlanacak ve daha çok insana hitap edecek.
Yani kim uygulama indirmek için Play Store değil de sıradan web sitelerini kullansın?

Ahmet ÇAĞLAR

Üyecik
Uygulamaya çok emek verdiyseniz ve ona güveniyorsanız 25$ ben olsam verirdim. Sonuçta legal bir platformda yayınlanacak ve daha çok insana hitap edecek.
Yani kim uygulama indirmek için Play Store değil de sıradan web sitelerini kullansın?
Haklısınız birçok uygulama yaptım ama güvendiğim sadece 1adet var yakında unity3D ile oyunda yapıp öyle playstore'a yüklemeyi düşünüyorum

stat counter