Yaptığım Android Uygulamaları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


ugurcangok

Üyecik
Katılım
3 Mar 2016
Mesajlar
1
Puanları
1
Konum
Sakarya
Merhabalar,
Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum. Google Play Store'da 4 adet uygulamam yayınlandı. Türk geliştiriciler olarak sertörde iyi bir ivme kazandık. Sizlerin desteğiyle adımızı Dünya'ya duyurmak istiyoruz. Aşağıda belirttiğim linklere tıklayarak Google Play Store oyunlarımıza ulaşabilirsiniz. Sizden istediğim oyunları indirerek 5 yıldız verip, Türkçe veya İngilizce yorum yapmanız ve çevrenizdeki arkadaş,akraba,topluluk vb. gruplara ulaştırmanızdır. Her türlü Android cihazdan uygulamalara erişim sağlayabilirsiniz (Telefon,Tablet,Android Tv vb.). Her android cihazdan ayrı ayrı indirip fazladan 5 yıldız verirseniz dahada destek olmuş olursunuz.

Blaze Ball : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.buildbox.blazeball

Crazy Flappy : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.buildbox.crazyflappy

Speedy Jump : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.atsizentertainment.speedyjump

Blaze Ball: Mystic Planet : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.buildbox.blazeballmysticplanet


Şimdiden desteğiniz için teşekkür ederim. Umarız Türk Uygulama Geliştirici kimliğimizi gururla her platformda taşıyacağız.
 

İbnülCevzi

Üyecik
Katılım
23 Şub 2016
Mesajlar
20
Puanları
3
Konum
Ankara
Uygulamaları yüklemedim. Ama googleplay üzerinden hepsine baktığımda her birinin türevlerini ve benzerlerini onlarca kez mağazada gördüm. Daha özgün uygulamalar üretmeniz insanların ilgisini çekecektir. Başarılar dilerim. İnşallah azminiz kırılmaz ve devam edersiniz.
 
Üst
stat counter