Yapı Market Siteleri

Bu konuyu okuyanlar

dijitalmagazam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar,
Forumda dolaşırken kendi sektörümle alakalı içerik var mı yok mu diye kontrol ettim. Ev yaşamın olmazsa olmaz yapı market ürünleri ile ilgili öneri göremeyince Türkiye'nin önde gelen sitelerini sizlerle paylaşmak istedim. Başlıca önerilerim ve kullandığım siteler aşağıdaki gibidir.

1-Tekzen : Ev yaşamdan yapı markete kadar pek çok kategori de ürün bulabilirsiniz. Ayrıca neredeyse her şehir de mağazaları olması sebebiyle kolay bir şekilde değişim yapabilirsiniz www.tekzen.com.tr

2- Koçtaş : meşhur slogan "Koçtaş'a gidiyorum, evimi çok seviyorum" gerçekten öyle. Eviyle, arabasıyla uğraşlarını hobi haline getirmiş herkesin kendine göre yardımcı ekipmanlar bulabileceği bir site www.koctas.com.tr

3-Bauhaus : Isıtma soğutma sistemlerinden, oto aksesuarlarına kadar pek çok seçenek mevcut fakat Tekzen ve Koçtaş kadar tercih edilmemesinin sebebi ağırlıklı olarak yardımcı ekipmanlar satıyor olmaları. Yinede güzel bir alışveriş deneyimi yaşatıyorlar BAUHAUS

4-Online Pazaryerleri: n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com da binbir çeşit ürüne karşılaştırmalı fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca bu platform aracılığıyla mağazalardan almış olsanız bile güven unsuru olarak online pazarerleri sizin haklarınızı sonuna kadar koruyor.

5- Kampa : 8 yıllık bir e-ticaret geçmişi olan makinadan vantilatöre kadar pek çok ürün bulabileceğiniz bir e ticaret sitesi. Özellikle çağrı merkezimiz oldukça iyi. tüm teknik sorularınıza ve ürün arayısınıza net anlasılabilir bir dille cevap veriyoruz. Teknik terimlere takılmadan her zaman ihtiyaç duyduğunuz ürünlere ulaşabilirsiniz. www.kampa.com.tr

Eksik kalan varsa lütfen sizde yorumlarınızda belirtiniz.