Yapayalnız bir insanım.

Bu konuyu okuyanlar

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
İtiraflar bölümünde böyle bir şeyi itiraf etmeyi düşündüm.

O da yapayalnız bir insan olmam.

Yapayalnız olmamın sebepleri çok fazla. İsterseniz sebeplerini uzun uzun yazabilirim.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Yapayalnız da kastın sevgilinin olmaması mı yoksa hiç bir şekilde arkadaşın sevgilin vs olmaması mı? Ailen var mı?

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Yapayalnız da kastın sevgilinin olmaması mı yoksa hiç bir şekilde arkadaşın sevgilin vs olmaması mı? Ailen var mı?
Ailem var çok şükür. Bendeki yalnızlık şöyle. Hiçbir şekilde arkadaşım veya sevgilim olmadı. Belki birkaç kere arkadaşım olmuştur ama o arkadaşlardan baya zarar gördüm.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
ne güzel sonuçta istanbullusun xd .
Mesaj otomatik birleştirildi:

milleti napcan ???

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
ne güzel sonuçta istanbullusun xd .

milleti napcan ???
Örneğin dersler konusunda kimseden yardım isteyemiyorum. Bir insan her şeyi tek başına yapamaz. Bir şekilde yardım alması lazım bazı konularda. Sırf dersler için yardım alamadım diye okul 1 sene uzadı. Hocalarım da zaten beni taktıkları yok.

Yalnız olmamın bir sebebi psikolojik sıkıntılarım. Sırf bu sıkıntılar yüzünden kendimden nefret ediyorum. İkinci bir sebep daha ortaya çıktı. O da kendimi sevmemem.

Maalesef.

Son düzenleme:

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Yaygın anksiyete bozukluğu, sosyal fobi, obsesif kompulsif bozukluğu, depresif nöbetler, psikoz başlangıcı, davranış bozuklukları, unutkanlık, sapkınlık vs. her şey var bende.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Yaygın anksiyete bozukluğu, sosyal fobi, obsesif kompulsif bozukluğu, depresif nöbetler, psikoz başlangıcı, davranış bozuklukları, unutkanlık, sapkınlık vs. her şey var bende.
Doğuştan olan hastalıklar değil bunlar ı kendini dışladığın için oldu

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
biliyorum da şimdi düşündüm onu xd

oha .

nerden biliyorsun ???
Birçoğunu doktorlar söyledi, kişilik testlerinde çıktı. Diğer sıkıntıları da araştırarak keşfettim. Mesela sapkınlığı ve OKB'yi.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
elindekinin kıymetini bil ln bugün dsl sorunu yüzünden boş boş durdum hatta istersen dümdüz geç işte okulu üniversitede okul mu var ??? okul dediğin öncede olur sonuçta hakkınla girdin neyse sen direk gir geç işte xd

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
En azından yatalak değilsin bunuda düşün
Sapkınlık yüzünden linç yiyip hapis yatmak mı güzel? Ya da psikoz olup da hastaneye mi yatırsınlar beni, veya OKB - YAB yüzünden işsiz mi kalayım

asperger sendromu şüphesi vardı ama öyle sendrom çıkmadı

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
anlatamıyorum ben neyse bye xd

Sapkınlık yüzünden linç yiyip hapis yatmak mı güzel? Ya da psikoz olup da hastaneye mi yatırsınlar beni, veya OKB - YAB yüzünden işsiz mi kalayım

sapkınlık nasıl şey ?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144

Sapkınlık= sapıklık gibi birşey mi
(Sorumu mazur gör)

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Açıklasam site kurallarını ihlal ederim. Bana yakışık kalmaz.
özelden atabilir misin ? saplantı gibi mi ?

oha o nasıl bir sorun :O

bu çok tuhaf birşey bence sen bir süre eve kapan ya da uzak bir yere git ne bilym alaskada ormanda kal sonra geri dön filan aklım şuan çorba .

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
özelden atabilir misin ? saplantı gibi mi ?

oha o nasıl bir sorun :O

bu çok tuhaf birşey bence sen bir süre eve kapan ya da uzak bir yere git ne bilym alaskada ormanda kal sonra geri dön filan aklım şuan çorba .
Ben böyle düşünüyordum işte, tepkin beni hiç şaşırtmadı, zaten uzun bir süre evdeyim merak etme.

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
ailen de olmasın sen tek keyfini çıkarabileceğin bir yer yani bence harika olur milletten uzak ne güzel .
Otobüslere binerken boş olanlara biniyorum. 10 dakika kadar sadece ben oturuyorum ilk durakta. Şoför gelince başlıyor yolculuk. İnsan bindikçe ben en arka motor kısmına gidiyorum.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Otobüslere binerken boş olanlara biniyorum. 10 dakika kadar sadece ben oturuyorum ilk durakta. Şoför gelince başlıyor yolculuk. İnsan bindikçe ben en arka motor kısmına gidiyorum.
ben oturmuyorum bile daima ayaktayım bir yer olsa görmezden geliyorum çünkü sonradan inmesi zor oluyor ne bilym xd

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
ben oturmuyorum bile daima ayaktayım bir yer olsa görmezden geliyorum çünkü sonradan inmesi zor oluyor ne bilym xd
Okula giden bir sürü hat var, ben bütün hatları biliyorum, boş hatlar oluyor, genelde kimse bilmiyor bunları, şoförler şaşırıyor, bu saatte gelen tek yolcu sensin diyorlar, yine kimsenin bilmediği 2006 -2007 model alman yapımı citarolara biniyorum oh mis bomboş

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bence bi an önce evlen belki geçer

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Git dağlara, kayalara, ağaçlara tırman. Günümüz gençliği hep dört duvar arasında kalmaktan bunalıyor. Ben bile bunalıyorum. Çünkü her yer bina. Eskiden kendi sınırlarımızı zorlar ve bedenimizi tanırdık. Bu bize bir başarı hissi verir ve bizi mutlu ederdi. Şimdi sanal oyun oynanıyor, gerçeklik algısı yitiriliyor.