Yanlış Ekran Kartı Siparişi

Bu konuyu okuyanlar

hamittr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarımda NVIDIA GeForce 6200 TurboCache(TM) (Microsoft Corporation - WDDM) (16 MB)
ekran kartı vardı ve windows 7 de verim alamadım daha iyi bir ekran kartı için bu forumu kullandım ve bana buradan HD3650 512MB GDDR2 128BIT AGP EKRAN KARTI önerildi gelin görünkü tam bir fiyasko .Çünkü eski ana kartın takıldığı slotla bunun hiç alakası yok yani yeni alınan kart slota uymuyor açmışta bulunduk bir defa 120 tl lik kazık, kutusundan çıkmış bir ana kartı geri iade alırmı hepsiburdacom onu da bilmiyorum.Danıştığım insanlar anakarta de PCI özelliği olduğundan her kartı destekleyeceğini söylemişlerdi ben mi hata yapıyorum ama oraya bu kart girmez arkadaş youmlarınızı bekliyorum:thumbdown:

erdemmin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
7 gün icersinde iade hakkın var bir şansını dene

XPPROF

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Anakartın Pcı-e destekliyor deniliyor siz Agp ekran kartı alıyorsunuz umarım değiştirirler.
Pcı-e x16 uyumlu anakart Agp ekran kartlarını desteklemez.

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
Açtığın Diğer konuya baktım sana kimse agp ekran kartı önermemiş aksine doğru ekran kartını önermişler sen ise yanlış almışsın. Ürünün kutusu açıldığı için hepsiburada kesinlikle geri almaz. Elindeki ekran kartını bir bilgisayar firmasına daha ucuza satılması için bırakıp yerine başka bir şey alabilirsin. geçmiş olsun

Eğer Konu Bu ise

XPPROF

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Açtığın Diğer konuya baktım sana kimse agp ekran kartı önermemiş aksine doğru ekran kartını önermişler sen ise yanlış almışsın. Ürünün kutusu açıldığı için hepsiburada kesinlikle geri almaz. Elindeki ekran kartını bir bilgisayar firmasına daha ucuza satılması için bırakıp yerine başka bir şey alabilirsin. geçmiş olsun
Şu an bende baktım basbeLası arkadaş yanlışlıkla agp ekran kartı önermiş.Geçmiş olsun ama zorlarsan değiştiriler belli olmaz.

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60

Şu an bende baktım basbeLası arkadaş yanlışlıkla agp ekran kartı önermiş.Geçmiş olsun ama zorlarsan değiştiriler belli olmaz.

Diğer konuda yanlış önermiş.

http://forum.shiftdelete.net/donanim-tavsiyesi/135527-windows7-ekran-karti-sorunu-2.html

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Geçmiş olsun arkadaşım,GG den sahibinden satmayı dene. yapcak bişi yok.biliyorsan paylaş ama "yanlış bilmediğinden emin ol" diyelim artık...

new_order

Asistan
Reaksiyon puanı
5
euheuehe o arkadaş azcık tehlikeli bir kaç kişiyede Amd oyunlarda her daha iyidir intelden diyodu:D:D:D

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
windows7 yükledim ve nvidia 6200 geforce olan ekran kartım yetersiz kalıyor donmalar oluyor.Ana kartım "Intel Glen Ridge D915PGN (4 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, LAN)Intel Glen Ridge D915PGN (4 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, LAN) " bu anakarta uygun iyi bir ekran kartı almak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden tşk ederim. İşlemci :Intel Pentium 4 520, 2800 MHz (14 x 200) .Ayrıca SPU :230 W
Saygılar
hamittr, sen sistemi yazarken pci-e diye belirtmişsin zaten. basbelası sana yanlışlıkla agp önermiş olabilir. ama sen de göz göre göre hatalı kart almışsın. :)