Yandex Toloka Kulananlar Yardım

Bu konuyu okuyanlar

ZİHONER

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar Şu yandex toloka delirtti ya aşağıda ki hatayı veriyor telefon numarası kullanılıyor farklı hesapta bilmem ne ben hiç kullanılmayan bir tel no girdim yine aynı hata yeni hesap açtım aynı hata ben en başta ilk hesabımın şiresini unuttuğum için hesap açtım sonra buldum bunu kullanıcam ama bu hatayı veriyor en başta bunu açarken ki tel no mu sildim onla alakalı mı bilmiyorum çünkü silmeden önce hesaba girmedim.

Eski tel no yu tekrar yazmak istiyorum bilmem mesaj alma sınrıı aşıldı daha sonra diyor belki onu yapınca düzelir diye belki de alakası yoktur bilen varsa yardım etsin

N1GGqQ.png

Akif52

Profesör
Reaksiyon puanı
110
Yeni telefon numarası kullan? Yandex.Pasaport'a gir. Orda ayarlardan default telefon numarasını değiştirmen lazım.

ZİHONER

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Yeni telefon numarası kullan? Yandex.Pasaport'a gir. Orda ayarlardan default telefon numarasını değiştirmen lazım.
Hocam zaten kullandığım numaralar hiçbir hesaba bağlı değil açtığım hesapların hepsini sildim

hatta hiç kullanmadığım bir no ile hesap açtım onda bile daha önceden kullanılıyor yazdı ne alaka o numarayı alalı 1 hafta olmuştu kullanmadım hiç