Yandex Shell 3D v1.11 [ Son Sürüm, Türkçe ve Ücretsiz ]

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Rus yazılım firması Yandex; Spb yazılım grubunu bünyesine katınca, herkesin para ödemeden kullanmak isteyip bir türlü verimli olarak kullanamadığı gelmiş geçmiş en iyi launcher olan Spb Shell 3D'yi Yandex Shell adıyla ücretsiz ve tam sürüm olarak dağıttı.

Öncelikle belirtmek isterim ki bu programın kapanma, markete yakalanma, ücret isteme vs. gibi hiçbir sorunu yoktur.Çünkü programın sahibi Yandex yazılım firmasıdır.Kesinlikle ücretsiz dağıtılan bir programdır.Ayrıca program hiçbir şekilde kırılmış ya da patchli değildir.Tamamen orijinaldir.

Biliyorum bundan önce bende dahil olmak üzere bir çok kişi Spb Shell 3D
ile alakalı birçok konu açtı ve çalıştığını söyledi.Kimileri bir süre kullanabildi kimileri hiç kullanamadı.Lütfen bu programı kırılmış ya da patch ile kullanılmaya çalışılan Spb Shell 3D ile karıştırmayın.

Bu programın adı Yandex Shell.İçerik ve kullanımı bire bir aynıdır.Tüm özellikler mevcuttur.Tek değişiklik ücretsiz olması ve adının Yandex Shell olması.Aşağıda kendi telefonumdan çektiğim resimler var. İnceleyin ve arada fark olmadığını görün.İndirin ve kullanın pişman olmayacaksınız...

Programı aşağıdaki resimlere tıklayarak indirebilirsiniz...

Programı kullansanız da kullanmasanızda konuyu Beğenerek teşekkür etmeyi unutmayın...

shell_qr_2.png

Google Play linki: https://play.google.com/store/apps/d...u.yandex.shell
ALINTIDIR....

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
ilk başta çok cazip geliyor insan kullanmak istiyor yüklüyorsun ama bir zaman sonra görsellikten çok performans arıyorsun ve bunu kaldırıp adw launcher i yüklüyorsun. :D

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ilk başta çok cazip geliyor insan kullanmak istiyor yüklüyorsun ama bir zaman sonra görsellikten çok performans arıyorsun ve bunu kaldırıp adw launcher i yüklüyorsun. :D

haklısın cihazı kastığını bende duydum ama görselliği güzel

ibozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
HTC Sense varken buna gözüm bile kaymıyor benimkisi alışkanlık olsa gerek =)

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Nokia için neden çıkarmıyorlar isyan

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Ona uygun böyle bir program buldum ama paralı idi deneme sürümünü denedim çok güzel ama denemede çok kısıtlama olduğu için biraz yavan kalıyordu. Progaramın adı: SPB Mobile Shell

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ona uygun böyle bir program buldum ama paralı idi deneme sürümünü denedim çok güzel ama denemede çok kısıtlama olduğu için biraz yavan kalıyordu. Progaramın adı: SPB Mobile Shell

Telefonun için sertifikan varsa kurup kullanabilirsin. İnternette sertifikasız ama tam sürüm kullanılabilen symbian spb mobile shell mevcut. Sertifika yap kullan. Bende taa zamanında 5800 varken telefonda bu vardı ve telefonu telefon gibi kullanabilyordum. Süperdi. Ama Android de alternatif çok olunca benimde kullanasım gelmiyor. Bende çabuk sıkılıyorum. Sadece görsellik işlevsellik pek yok.

Ama symbian için olanın çok daha özelliği vardı ve gerekirse para verip alırdım da. 30 TL gibi bişeydi o zamanlar.

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bana kalırsa bu arayüz işlemcinizi ve batarya ömrünüzü %60lara kadar kısaltır..

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
galaxy w de denedik gerçekten kısaltıyo
cünkü sürekli cpu zorluyor ve her konumda çalışır vaziyette arayüz olarak güzel olabilir ama cihazlarınız biraz üst seviye değil ise performans ve verim almanız zorlaşır. daha çok androidden soğutur :)

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
cünkü sürekli cpu zorluyor ve her konumda çalışır vaziyette arayüz olarak güzel olabilir ama cihazlarınız biraz üst seviye değil ise performans ve verim almanız zorlaşır. daha çok androidden soğutur :)

kesinlikle doğru tesbit :D