Yandex mi, Google mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Mobilde uzunca bir süre yandex kullandım. Kontrol panelini altta olması gerçekten kullanışlıydı ancak sayfalar geç yükleniyordu. Bende geri chrome a geçtim.

Pc sürümünde ise yanlış reklam politikası uyguladıklarımı düşünüyorum. Özellikle bir şey için uygulama arıyorsanız ve next next next çilerdenseniz kesin bilgisayarınıza yüklenirdi.

Melih Beyefendi

Doçent
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
Mobilde uzunca bir süre yandex kullandım. Kontrol panelini altta olması gerçekten kullanışlıydı ancak sayfalar geç yükleniyordu. Bende geri chrome a geçtim.

Pc sürümünde ise yanlış reklam politikası uyguladıklarımı düşünüyorum. Özellikle bir şey için uygulama arıyorsanız ve next next next çilerdenseniz kesin bilgisayarınıza yüklenirdi.
O büyük bir sorun hocam. Yandex ekibi, bu sorun ile uğraştığını ve çok yakında bu hatayı düzelteceklerini söylediler. Çözülemeyecek bir sorun değil o yavaş yüklenme sorunu. Ya da ayarlardan Turbo modu açın. Sayfalar gözle görülür bir şekilde hızlı yükleniyor.

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
O büyük bir sorun hocam. Yandex ekibi, bu sorun ile uğraştığını ve çok yakında bu hatayı düzelteceklerini söylediler. Çözülemeyecek bir sorun değil o yavaş yüklenme sorunu. Ya da ayarlardan Turbo modu açın. Sayfalar gözle görülür bir şekilde hızlı yükleniyor.
Sorun çözüldüğünde haber verirseniz tekrar yandex e geçmek isterim.

Melih Beyefendi

Doçent
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
Sorun çözüldüğünde haber verirseniz tekrar yandex e geçmek isterim.
Hocam bu önerileri denediyseniz ama hala sayfalar yavaş yükleniyor ise, sorun tarayıcıda. Ben böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Üstüne üstlük yarın bir konu gelecek. Orada her şey açığa kavuşacak. Ya da bugün. Yandex'in bilinmeyen,bilinen tüm özelliklerini söyleyeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Turbo modu sevmiyorum.
Sizin kararınız hocam.

stat counter